Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatehetes kismamáktól kérnék...

Hatehetes kismamáktól kérnék véleményt, jártatok ti is így?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy rettenetesen fájnak a melleim, reggel főleg, úgy megyek ki a mosdóba hogy fognom kell őket mert úgy érzem, leszakadnak... napközben melltartóban egész jó, bár ma sajognak így is.

Más tünetem szinte semmi, ritkán émelygés, fáradtság.

Az az igazság, hogy ha fizikai munkát végzek (kertben molyolás, ilyesmi) akkor nem fájnak annyira, csak azt meg nagyon nem merem túlzásba vinni.

Más is volt ezzel így?


2010. márc. 20. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz én most már 9hetes vagyok(most nem fáj annyira a cicim)de a fiammal...azt hittem ennél rosszabb nincs,még a szülés se:-(Iszonyat fájt 7.hóig!Már a védőnőt zaklattam hogy ez normális,mikor mulik el:-(Ez van!Hányingered nincs van helyette más:-)))
2010. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár én is már régen elmúltam hathetes, de megértelek.


iszonyatosan fájt nekem is a mellem. amikor a munkából hazaérve levettem a melltartót, azt hittem bepipilek, ahogyan hirtelen lehúzta a súly a mellemet. de fájt akkor ha egy picit hozzáértem, ha egy picit megnyomódott, de még akkor is ha éjszaka megfordultam alvásnál a másik oldalamra. Sokszor én is úgy keltem fel az ágyból hogy fogtam a melleimet, kellett egy kis idő míg elmúlt a fájdalom. itthonra most már sportmelltartót hordok, már csak a bimbómnál nyilallgat, a többi fájdalom elviselhető. éjszakánként olykor még mindig felkelek arra hogy fáj, de ez már elviselhető.

sajnos nem tudsz mit tenni ellene :)


13+1 hkm

2010. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bea24 ***** válasza:
Én még nem jártam így. Ez a második terhességem, most vagyok 14 hetes, de az előzőnél és a mostaninál sem tapasztaltam ilyen kellemetlenséget, és semmilyen rosszullétet. Néha el is felejtem, hogy babát várok. Szerintem próbáld meg masszírozni, amennyire lehet és esetleg a borogatás is jó lehet rá. Üdv. egy 7 hós tündér és egy 14 hetes pocaklakó Anyuja
2010. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ennél rosszabb is.

Nekem is ilyen volt az elsö pár hét iszonyatosan fájt, aztán csökkent, és 14 hetesre szinte teljesen elmúlt.


De az állandó émejgés sokkal rosszabb volt.

2010. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok:)

Igazából ha ez nem lenne, el is felejteném hogy terhes vagyok, sőt, sokszor eszembe jut, hogy az vagyok-e egyáltalán, mert április hatodikára van időpontom a dokihoz, hogy megnézze van-e szívhang. (Pozitív tesztem persze van és nincs mensi sem, csak túl hamar mentem dokihoz először..)

Émelygésem ritkán van, egy-egy tisztítószer szagát nem bírom, és ennyi.

De jó tudni, hogy más is volt így, és ez normális:)

2010. márc. 21. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

a 17:35-ös vagyok.


nekem összesen kétszer volt émelygésem, mindkettő a buszon, munkából hazafelé jövet. de szerencsére elkerült a hányinger. olyan volt hogy elkezdtem enni és közben megundorodtam az ételtől amit ettem. de most, ennyi idősen ma hogy főzőcskéztem, "el is felejtettem" hogy terhes vagyok. csak az tűnt fel hogy sokkal fáradtabb lettem mint régebben. Remélem ez a null tünet megmarad végig :-)


drukkolunk a babának, reméljük nem lesz semmi gond és az a pici szívecske dobogni fog.


szia

2010. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!