Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Velem egykorú...

23 hetes vagyok. Velem egykorú kismamáktól érdeklődöm, hogy ti hogy viselitek? Kinek milyen "tünetei", vannak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 22 hetes vagyok, nálam szinte semmi extra tünet nincsen. Az, hogy éjjel egyre nehezebben találok kényelmes pózt, az természetes. Fáradékonyabb-álmosabb vagyok csak, és nagyobb gyaloglás után fájdogál a bokám meg a derekam, de nem vészes. AMúgy néha olyan érzésem van, mintha nem is lennék terhes, mivel semmi rosszullétem nincs,az elmúlt a 13-14. héten.

Te is írd le, hogy érzed magad!

boldog várakozást!

2009. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nekem egy kicsit ennél döcögősebb.. :) Elég nagy a pocakom már, és sokszor úgy feltudok puffadni és keményedni hogy tényleg úgy járok már mint egy kétlábú hóemberke... :) Nagyon aktívan mozog a babám, már ha távirányítót vagy vonalzót teszek a hasamra teljesen látszik ahogy billegeti... :) Alvásnál nekem a legjobb mikor a bal oldalamon fekszem, úgy hogy a lábam alá teszek egy nagyobb párnát... :)
2009. jan. 22. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton leszek 23 hetes én egész nap szédülök és álmos vagyok:(! Azon kivül nincs semmi bajom!

Ma valahogy a kisfiam sem olyan mocorgos mint szokott reggel éreztem csak rugdosni de napközben nem nagyon gondolom őt is megviseli ez a hülye idő:(!

2009. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én kedden múltam 23 hetes. Nekem fájdogál a derekam, egyre gyakrabban. Nekem is elég nagy pocim van, amit néha elfelejtek és hirtelen teszek mozdulatot, ami nem a legjobb, mert ilyenkor megfájdul egy kicsit. :(

Néha én is fáradtnak érzem magam. Ami mostanában a legjellemzőbb, hogy érzékeny vagyok, de nagyon!!!

2009. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én os a 23. hétben járok. Elolvastam a beszámolóitokat, de senkinél nem találkoztam az én tüneteimhez hasonlóval. Szóval arról lenne szó, hogy nekem iszonyúan felment a gyomorsavam, és bármit próbálok, nem tudok vele mit kezdeni. Nagy lével megvettem a Rennie-t, gondoltam, ez pofon egyszerű lesz, de nem így van, ugyanis hányok tőle. Beveszem, pokoli rossz az íze, nagy fintorogva legyűröm, megböfiztet, aztán fél óra múlva dobom a taccsot. Rettentő rossz, főleg ha lefekszek aludni. Tudtok rá valamit?
2009. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Az előtted lévő válaszoló vagyok. nekem is felmegy a gyomorsavam, de nem annyira vészesen mint neked. Én háztartási kekszet szoktam rágcsálni olyankor, és az használ- Próbáld ki!

2009. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet!
2009. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!