Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemes kismamaktol szeretnem...

Inszemes kismamaktol szeretnem kerdezni?

Figyelt kérdés

inszem utan 2 hettel amikor mar a teszteles elott altatok ereztetek valamit ? volt valami jel ? en holnap utan kellene teszteljek de nagyon felek ( 3 ev sikertelen probalkozas utan mentunk inszemre

Koszi


2010. okt. 4. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk a 2.ik sikerült, nem volt semmi jel, sőt úgy éreztem hogy megfog jönni, fájt a hasam, aztán mégse jött meg és 14.napon pozitív lett a teszt is:) Sok sikert, biztos sikerülni fog!:)
2010. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a mellfeszülésen kívül semmilyen tünetem nem volt! Én már teljesen feladtam az egészet és végül pozitív lett a teszt. Mi is 3 évig próbálkoztunk és az első inszem sikerült. Sok sikert és ne idegeskedj!

27 hetes kismama.

2010. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gratulalok nektek , annyira szeretnem en is ezt mondani mar ...
2010. okt. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!