Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ilyen esetben...

Mit tennétek ilyen esetben (elhúzódó betegség)?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, kerek 100 napja vagyok megfázva. Féltem a babát. Lázam nem volt, csak hőemelkedésem, és egyre erősebb, súlyosabb köhögésem. Oscillococcinumot és Sinupretet szedtem a háziorvos javaslatára, de nem segített. Volt emelt adag C vitamin, gőzölés, forró tea, méz, fokhagyma, stb. Egyre inkább köhögőrohamaim vannak, majd bepisilek közben. Ma már a tüdőm is fájni kezdett. Holnap reggel megyek a háziorvosi rendelőbe a dokihoz, de félek, hogy most sem ad semmit, nehogy ártson vele a babának. Viszont attól félek az sem jó neki, hogy egész nap rázkódik a köhögéstől és betegen születik vagy elvetélek.
2015. nov. 10. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig mennek, amig nem kapok vmi antibiot, vagy vmit, ami elmulasztja vegre. Ezt nem birnam idegekkel, ez bizony nem tesz jot, 18 hetesen meg mar nem is art annyira a gyogyszer, mint az elso trimben.

Torkod is fáj(t)?

2015. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a torkom is fáj és sokszor fájt.
2015. nov. 10. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
És a nőgyógyászod mit mond? Én keresnék másik dokit, nem szórakoznék a háziorvossal. Mire vár még? Már régesrégen ki kellett volna kezelni. Sokféle gyógyszer szedhető terhesség alatt is, ezt neki is tudnia kell, de ha nem biztos a dolgában, akkor hívja fel a nőgyógyászodat. Vagy kérdezd meg a nődokidat. Az én orvosom szerintem simán írt volna fel gyógyszert torokfájásra, ezer olyan antibiotikum van, amit nőgyógyászok nőgyógyászati fertőzésre írnak fel, házidokik meg torokfertőzésre.
2015. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Atipusos tudogyulladasra neztek? Vagy legalabb verbol gyulladast?
2015. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szép.. elhúzódó gyulladás egyikotoknek sem tesz túl jót. Egyszerű torokgyulladasbol akár egy tudogyulladas is lehet a vége. Szabad orvos választás van, szerintem ettől csak normálisabb lehet. Igen az én dokim sem írt egyből gyógyszert ki de 2 hét múlva miután nem javult, csak kaptam egy receptet..
2015. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!