Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 1 hete írtam ezen az...

Már 1 hete írtam ezen az oldalon. Ma ismét voltam orvosnáj csinált huh-t. Ezt írta a papíromra.9,7*5,7mm-es petezsákban szikhólyag sejthető. Ma léptem a 7hétbe. Létezik ennyi idős terhesen ilyen? Nem kéne már szívhangnak lenni?

Figyelt kérdés
Egyébként nem bíztatott semmi jóval.Azt mondta hogy sokkal többet kellet volna nőni az 1 hét alatt.(5,3*2,8) ennyi volt a múltkori érték.Nagyon szeretném ezt a babát!Aki tud segítsen!
2010. márc. 19. 15:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia voltál orvosnál? Nagyon kiváncsi vagyok, irj amint tudsz.
2010. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2010. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok. remélem minden rendben?!
2010. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is goldoltam rád és szorítok értetek!
2010. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
na voltál vizsgálaton ?remélem nem azért nem jelentkezel mert baj van írj ha tudsz minél hamarabb
2010. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na szia csajok!Most tudtam csak ránézni a kérdésemre és nagyon örülök ,hogy ennyien írtatok.Tegnap este 8-kor jöttem el a dokimtól,ügyeletes volt a kórhába oda kellett mennem.Hát az van,hogy reggel kellett 1 tesztet csinálnom ami + lett.Aztán este hüvelyi uh és most10.6-os lett a petezsák mérete.Szikhólyag sejthető benne.Azt mondta ne aggódjak 1 hét múlva co.Kérdezem tőle van már szívhang?Erre ő ilyeneket ne kérdezzek mert olyan vastag a méh fala hogy azt nem látja.Meg hát különben is siet majd meglátjuk a co-n.Na ebbe tömöm én hetente az 5000ft-tEgyébként a 4-ik babám és ilyenkor már volt szívhang mindnél.De remélem hogy nem lesz semmi gond.
2010. márc. 23. 12:13
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos ugyanez volt tavaly kétszer is és minda kétszer műtét lett a vége. Nyolc hetesen nem csak szívhang kell legyen de a petezsák is sokkal nagyobb kéne legyen. Én most újra kismama vagyok és 13 hetes. Nyolc hetesen 37 mm petezsák 5 mm embiró, szikhólyag és szívműködés volt. Szívműködés amúgy most már a hatodik héten is volt. Az első kettőnél még nyolc hetesen semmi nem volt, pesig a vérben kimutatták a béta hcg-t de az se jelent semmit mert az nem ürül ki azonnal a szervezetből. Nekem még egy hónappal a műtét után is pozi volt a teszt mert volt még hcg a szervezetemben. Azért drukkolok hogy nálad ne így legyen. És irj majd egy hét múlva is.
2010. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!És gratulálok a babához.Mondta hogy több fejlődést várt de 7hetes 4 naposan talán nem olyan rossz ez a majdnem 11mm.Itt volt olyan akinek 6 hetesen 4mm volt a petezsák.Pozitívan állok a dologhoz és remélem nem lesz semmi gond.Eleget idegeskedtem már.Én mindíg 4 gyereket akartam és tudom hogy sikerűlni fog.
2010. márc. 23. 14:15
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Vissza-vissza néztem a kérdésed!

Hogy vagy azóta???

Remélem jól alakultak a dolgok?!

2010. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök hogy 1.5 hét után is érdeklődsz utánam.Az a helyzet hogy még csak ma kellet co mennem nem ért rá a doki eddig már tiszta ideg voltam.De az a lényeg hogy van szívhang és a crl:10mm.Nagyon boldogok vagyunk. A doki azt mondta 80% tippelte volna a multheti uh után hogy üres lesz a petezsák.szerencsére nem lett igaza.Egyébként ő lesz a 4 bgyermekünk és nagyon örülünk hogy minden jól sikerűlt.
2010. márc. 31. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!