Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 1 hete írtam ezen az...

Már 1 hete írtam ezen az oldalon. Ma ismét voltam orvosnáj csinált huh-t. Ezt írta a papíromra.9,7*5,7mm-es petezsákban szikhólyag sejthető. Ma léptem a 7hétbe. Létezik ennyi idős terhesen ilyen? Nem kéne már szívhangnak lenni?

Figyelt kérdés
Egyébként nem bíztatott semmi jóval.Azt mondta hogy sokkal többet kellet volna nőni az 1 hét alatt.(5,3*2,8) ennyi volt a múltkori érték.Nagyon szeretném ezt a babát!Aki tud segítsen!
2010. márc. 19. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem 6 héten csak egy 8mm gesztációs gyűrű volt aztán pár napra már 15mm volt a petezsák ,7 héten 18mm de még nekem sem volt szívhang azért nem mert nem akkor volt peteérésem mikor kellet volna hanem kb 2 héttel később azóta is egy héttel kisebb a babám mint maga a ciklus kimaradás de ez nem baj valószínű neked is lehetett így szerintem már jövő héten nálatok is lesz már szívhang sőt az is lehet hogy már most is lett volna ha hüvelyi uh-val vizsgál mert az érzékenyebb korábban halható legalábbis nekem azt mondta a szonográfus mikor 7 hetes voltam és kérdeztem hogy miért nincs még szívhang ha a petezsákod szabályos és fejlődik akkor nyugi biztos nem lesz baj szorítok neked 14 hetes km
2010. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Egyébként hüvelyi uh. voltam és pont az a baj hogy az 1 héttel ezelőtti értékhez képest nem sokat nőtt.Az 1 héttel ezelőtti érték5,3*2,8 a mostani pedig 9,7*5,7mm espetezsák.
2010. márc. 19. 15:58
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
újra én vagyok nem tudom hogy most ezek a méretek hogy is vannak mert ahogy nekem volt egy méret volt írva tehát 8mm aztán 15és így nőtünk lassan de ha a te méreted nézzük akkor az előzőhöz képest majdnem duplája akkor nem értem miért nem jó nekem is először 8mm volt aztán lett 15mm szerintem biztos nem lesz gond nagyon szorítok neked tudom milyen elveszíteni egy babát remélem veletek nem lesz semmi baj szedjed a terhes vitamint és pihenj sokat beszélj hozzá tedd a pocidra a kezed meglátod ok lesz minden
2010. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyos vagy most nagyon rám fér a bíztatás mert eléggé félek,ma már beszéltem neki éskönyörögtem neki hogy kezdjen el növekedni. Egyébként 3 nap múlva kell co.mennem.Remélem rendben lesz minden.
2010. márc. 19. 18:00
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg hogy jól vagytok !!!!!!addig kitartás
2010. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia. Nem írt fel valamilyen hormont? Olyat ami segíti a sárga testet hogy több hormont termeljen? Egyébként nyugi. Ha az a manó jönni akar, akkor jönni is fog, bármit méricskél a doki, amúgy sem rossz ez a méret, hiszen majdnem a duplája. Pihenj kicsit többet az átlagnál de leginkább ne stresszelj. Már tuti ott az a szívhang, és gyönyörű babó lesz a vége... 21 hetes kismami.
2010. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szia!köszi a megnyugtató válasz.Nem írt fel semmilyen hormont.Holnap megyek co-ra remélem hogy lesz már szívhang.
2010. márc. 21. 21:06
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az elején...

Állandóan orvosnál ültem mert alig akarták megtalálni, egyszer még azt is mondták hogy nem is vagyok terhes... :(

Aztán lassan fejlődött...

Ehhez képest most vagyok 30 hetes kismama :) :) :)

Egészséges nagy baba ugrál a pocimban.

Sok sikert, írj holnap drukkolok !

2010. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi!És gratula a pocaklakóhoz!Majd holnap megírom hogy mi volt!Remélem minden rendben lesz!
2010. márc. 21. 21:37
 10/21 anonim ***** válasza:

Szió

Nekem az első ultrahangon közölték hogy nincs semmi,majd meg fog jönni, a terhesteszt biztosan tévedett, zokogva mentem haza.

2 hét múlva volt szívhang :D

33 hetes vagyok, szóval van hogy nem a ciklus közepén van a peteérés és így kisebb a babó, de van és egészséges, ráadásul azóta a méretek alapján már majdnem behoztuk az elscúszott ígőt mert volr 3-4 hét különbség már csak 1 a számolt és az uh időpontok között.

Nekem a nődokim azt mondta (nem akinél elsőnek voltam)hogy addig nem volt ennyi aggopdalom amíg nem volt uh, gondolj bele te is nyugottabb lennél :S

Remélem ma jó híreket kaptál!!!!!!!!

2010. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!