Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon nektek...

12 hetes ultrahangon nektek is így rugdoskodott a babó?

Figyelt kérdés
tiszta kis artista volt :) 63mm, úgyhogy elő is léptünk, már majdnem 13 hetes a picúr.
2010. márc. 18. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, szó szerint ugrált a pocakomban. Azóta már 17 hós, de még mindig nagyon eleven. :-)
2010. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, a mi kis manókánk is izgett-mozgott egyfolytában, szinte algi tudtunk róla egy "normális" képet készíteni.Ilyenkor még sok helye van, tud mocorogni, és ki is használja ezt.

Boldog Babavárást!

21 hetes km.

2010. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi babank is folyton mozgott,az orvos azt mondta virgonc egy baba.

Boldog babavarat!

13 hetes km

2010. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedden láttam:) Azóta Ficánka a neve:D
2010. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a genetikai UH-n olyan nagy volt a mi kis babócánk hogy én nem igazán láttam mocorogni. azaz oly nagyra nagyították a képet a vizsgálat miatt. ez kedden volt. ma megyünk a magánorvoshoz, hátha itt már több idő jut megfigyelni őt :-) remélem ő is ficánkol...de ha nem és lusti lesz, akkor mindkettőnk géne öröklődött benne :-)))
2010. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a miénk is nagyon aktív volt.meg a mai napig az.


31 hetes km

2010. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előttem volt 3 kismama nekik aludt a babájuk...nem örültek túlzottan
2010. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon ugrándozott. Szopizta a hüvelykujjacskáit felváltva, majd egyszerre mindkettőt, forgott a tengelye körül, emelgette a popsiját, meg ilyenek. Olyan kis ééédeske volt! :)
2010. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a tegnapi 15:06-os vagyok!este voltunk a saját dokinál...nos lustika volt még mindig a babócénk. egyszer lógatta meg a kezét (mi csak azt mondjuk beintett nekünk), és vagy kétszer nyújtotta ki az egyik lábacskáját. egyébként fejjel lefelé van, olyan négykézláb és nem nagyon mocorog....de én nem voltam csalódott. pihenjen is a kis drágám! :-)
2010. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!