Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg nem nagy pocakos kismamak,...

Meg nem nagy pocakos kismamak, Ti mit sportoltok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én már anyuka vagyok, de annak idején teniszeztem és úsztam. később csak az utóbbi, még később meg csak az adott trimeszterre való gyakorlatok. tenisz csak nagyon az elején ment, az úszás tovább :) aztán szülés után 6 héttel kezdtem mind a kettőt újra.
2010. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Első terhességnél kismama tornákat csináltam (Réka, Alexandra) + ellipszis tréner. Még a szülés előtti napon is tornáztam. Szülés után 6 héttel már újra.

Megint terhes vagyok, még csak első trimeszterben járok, eléggé álmos vagyok és hányingerem van, így csak néha ellipszisezek. De ha betöltöm a 12.hetet, és elmúlnak a rossz tünetek, újra kismama tornázok majd.

2010. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetes vagyok, Rubint Réka tornát csinálom, nem vészes, és csak 20 perc, de alig várom, hogy újra futhassak...Az úszástól félek a fertőzések miatt.
2010. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én se rendes uszodában úszkáltam, hanem apósomnál. amúgy én is féltem volna a fertőzésektől, sajnos kaptam már el usziban ilyet (nem terhesen szerencsére).
2010. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mielőtt ezerrel nekiállsz bármelyik tornás videónak, győződj meg arról, hogy egyáltalán mozoghatsz. Sajnos én is beszereztem minden félét az elején, aztán kiderült hogy TILOS minden nemű sport, mert nagy a vetélés kockázata. Így aztán van olyan amit ki se bontottam. Amennyiben szabad a pálya, beszélj dokiddal, védőnővel, hogy ő mit ajánl. Vannak helyek, ahol alapból van Kismama torna (arra is nagyon akartam volna menni), ott legalább megismerkedhetsz más kismamákkal is.

De ahogy Réka is mondja a kaziján, mindenképp konzultálj dokival.

2010. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!