Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj? Bővebben lent

Szerintetek baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
holnap reggel 7-re kell menni terheléses cukor vizsgálatra. Nagyon kívántam a sütit. De csak most sikerült megvenni..:S szerintetek baj, ha egyet megettem? (aztmondták 7után nem lehet enni semmit...) Ez valamit befolyásolhat a holnapi eredményeken??
2010. márc. 17. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

én ki is haltam volna ha este héttől másnap fél 10ig nem ehettem volna,főleg,hogy általában 8körül vacsizom.

bár nem sütit,az tény.de egészségedre.

2010. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gond,egészségedre!Nálunk nincs ilyen hogy már este se ehetünk..sőt én miota megtudtam(nem híresztelik)hogy zsömle-tejjel is lehet menni azota ugy kértem:-)Én ültem majszoltam a kajám a többiek meg majd meghaltak a cukros víztől:-(Ez kínzo eszköznek is beillik azt a glükozt meginni:-(
2010. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előtte nap nekem épp úgy jött ki, hogy csokit ettem este 6 körül, 7-kor mekis almáspitét, este 9-kor vendégségben linzert, este 11-kor hazaérve meg lekvárral rizsfeélfújtat. :)

Tökéletes eredményem lett.

Nem ezen múlik, ebben nem hiszek...

Nyugodtan edd meg a sütit.

29 hetes

2010. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:))
2010. márc. 17. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan ejfeltol nem lehet enni, ha masnap terheleses cukorvizsgalatra mesz. (nover)
2010. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem a védőnőm mondta, hogy 7 után semmit! de már őszintén szólva nem bírom éhes vagyok.Hogy bírjam ki holnap kb fé10 ig?:S
2010. márc. 17. 21:52
 7/9 A kérdező kommentje:
és így meg félek enni. Valami oka csak van, hogy ezt mondta?!
2010. márc. 17. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Remélem, nem haltál éhen. :))

Kérlek, szelektálj!!! A védőnő nem terhes, nincs hányingere, nem szobrozok fél napot a laborban ezzel a tortúrával. És ha nem eszel, emiatt határérték lesz a cukrod, vagy alacsonyabb, de valójában 2 sor Milka után meg felugrik, de ez sosem derül ki, akkor az hol jó neked és a babának??? Könyörgöm, szelektálj máér az információk között, mert így be fogsz zakkanni, - nem mellesleg elájulni, miután megittad a limonádédat... :S

2010. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:) Csak kibírtam azért:D De az tény, hogy ez tényleg kínzás. Olyan délelőtt 10 körül sikerült ennem... Kicsit rossz volt na de túl vagyunk ezen is. Már csak az eredményért aggódom.
2010. márc. 18. 14:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!