Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melegfrontnál tényleg gyakorib...

Melegfrontnál tényleg gyakoribbak a vetélések?

Figyelt kérdés

Amikor elment az előző babám (hat hetes), a doki csak ennyit mondott: hát igen, a melegfront.. kijelenthet ilyet orvos? Van ennek valóságalapja? Most is hat hetes vagyok, és hétvégére melegfrontot mondanak, görcsölök kisebb-nagyobb megszakításokkal (de lehet,hogy tágul a méhfal, és Utrogestant is szedek, meg magnéziumot.)

Néha nagyon félek, ráadásul dolgoznom kell,a főnököm nem is tudja hogy terhes vagyok. És tényleg érzékeny vagyok a melegfrontra... Segítsen valaki..


2010. márc. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
zavard ki az ilyen gondolatokat magadból és akkor nem lesz baj. ilyen erővel a telihold is okozhat vetélést :) szóval nyugi. az idegeskedéssel és aggódással ártasz inkább. dolgozni sem muszáj, pihenj, menj el táppénzre, ha úgy érzed szükséges. ha határozatlan a munkaszerződésed akkor a törvény által védve vagy, főnököd nem tehet semmit.
2010. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia először is az a legfontosabb hogy nyugodj meg aztán a fronttal kapcsolatban januárban 7 hetes voltam és elkezdtem kicsit barnázni rögtön mentem a dokimhoz be is utalt egy pár napra és ő is mondta hogy ne aggódjak valószínű a front is bekavar majd meglátom mennyi kis-terhes van bent az osztályon és tényleg többen voltunk mint aki szülni várt és azt hiszem hogy azóta is érzem ha valamilyen időváltozás van nem csak a meleg de a hidegre is érzékenyebb vagyok ha a te dokid is mondta akkor biztos van benne valami különösen ha semmi más rendellenest nem találtak akkor nálad ,nekem is volt egy vetélésem 21 hetesen próbálok mindig akármilyen kis görcsre nyugodtan reagálni és nem parázni és már 14 hetesek vagyunk és ha lehet akkor már ne dolgozz inkább pihenj ha csak teheted szép és nyugodt baba várást kívánok
2010. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos mi olyan világban élünk, hogy itt nincs táppénz vagy gyes. Minimálbér van, a férjem 84 ezres fizetése ( nem napszámos, hanem mentős) és az, hogy ha a főnököm megtudja: terhes vagyok, és esetleg mégse marad meg a baba (volt már egy vetélésem) akkor ki fog rúgni, simán.

Addig kell titkolnom, amíg minimálisra nem csökken a vetélés veszélye, és addig kell dolgoznom, amíg beférek a pult mögé:)

Ez van.

Köszönöm a bátorításokat, szerencsére a férjem is meg tud nyugtatni, nagyon jó hatással van rám, én meg néha túlaggódom a dolgokat (igaz, az első terhességemnél eszembe se jutott, hogy nem maradhat meg, és tessék..persze a főnököm arról se tud, azt mondtuk neki, hogy egy ciszta miatt kellett kórházba mennem.)

Vasárnap lesz egy szabadnapom, pihenni fogok.

2010. márc. 18. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!