Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a koraszüléstől.33...

Rettegek a koraszüléstől.33 hetes km vagyok, és 1 hete vannak jósló fájásaim, amik egyre gyakoribbak. Napi többször. Éjjel kb 30-40 percenként is volt. Más is van így, vagy csak velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy pindúr hamarabb szülessen meg hiszen még a tüdeje nem elég erős.7 hét sok idő még...
2009. máj. 22. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Szia! Azt javaslom menj el az orvosodhoz és csináltassatok egy ctg-t. Nekem pont ugyanennyi idős terhesen jelentkeztek ezek a tünetek, csináltak ctg-t, és bent is tartottak visszatartó infulzióra. Szigorú fekvés melett kihúztuk a betöltött 37. hétig. Nem akarlak ilyesztgetni, de menj dokihoz szerintem. Ha tényleg csak jóslófájás úgyis hazaengednek. Sok sikert.
2009. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocs:mellett
2009. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, nézzen meg.
2009. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szakirodalom szerint a 30. héttöl elöfordulnak jósló fájások. Nálam a 32. héten kezdödtek, általában esténként, s jó két órán át is eltartottak. Mivel rendszeresen jártam az orvoshoz, s a méhszáj zárva volt, nem igazán aggódtam. Itt (Németországban) a 27. héttöl minden vizsgálatnál csinálnak ctg-t. Itt is észlelt a gép fájásokat, de nem voltak nagy erejüek. Ja és 39+1 voltam, amikor elöbújt a baba.

Szerintem a legközelebbi vizsgálatkor említsd meg te is az orvosnak. Vagy pedig kérj minél hamarabb idöpontot.

2009. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!