Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire fél a koraszülé...

Más is ennyire fél a koraszüléstől?

Figyelt kérdés
Én még csak 30 hetes vagyok, van már két kislányom, az első aznap született , amire ki voltam írva, a második a 37. héten, utána volt egy vetélésem és most folyton azon rettegek, hogy nehogy koraszülött legyen a babám. Annyira szeretném a végéig kihordani. A napokban nagyon feszült vagyok, étvágytalan lettem, sokat fáj a derekam. Utoljára 2 hete voltam vizsgálaton cg 3100 volt, ami tök jónak mondható, én mégis úgy félek. Normális ez, vagy megzakkantam?
2010. jan. 14. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz, teljesen normális! Én még csak 24 hetes vagyok, de nincs olyan nap, hogy ne jusson eszembe a koraszülés lehetősége! Én is félek tőle, szerintem minden kismamának átszalad az agyán!

Az a fura nálam is, hogy minden rendben, teljesen zárt a méhszájam, mégis ez a legnagyobb félelmem jelenleg! Szerintem ugyanaz a jelenség, mint amikor naponta eszedbe jut az, hogy minden rendben legyen a babóval, meglegyen keze-lába, egészséges legyen! Nekem az elején ez volt mindig a parám!

2010. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy félsz ettől, én is féltem, illetve még pár napig én is tartok tőle, mert most 4 napig nincs itthon a dokim:-)

Én azt vettem észre, hogy egy kismama mindig éppen az aktuális lehetséges problémáktól fél. A 30. hét után mi más foglalkoztatna, minta baba mérete, és a szülés ideje? NAgyon örültem minden forduló napnak, amikor egy héttel "öregebb" terhes lettem, mert egyre biztosabb volt, hogy nem lesz semmi baja a kicsinek, egészségesen születhet.

Ezért is mentem a 31. héten el táppénzre, szedem a magnéziumot még most is, és próbálok lazítani, pihenni. Bár Neked ez nehezebb a 2 gyerek mellett.

Számold a napokat és a heteket, mert olyan jó érzés felkelni úgy reggel, hogy milyen jó, hogy eseménytelen volt a tegnapi nap:-)


Minden jót és kitartást!

(35+6 hetes mami)

2010. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.En is pont ugy vagyok akkor mind te.Az 1so pont a napjara szuletett a 2ik 37 -Ohetben.2 fiam van most varom a 3ik babamat es rettegek hogy o meg hamarabb akar majd megszuletni,mert sokkal kevesebbet tudok pihenni mind az elozo 2 nel,kerdeztem a dokit de azt mondta nem kell aggodni azert mert a 2 ik hamar megszuletett annak nem kell ugy lenni most mert minden terhesseg mas es mas.En magnezium,kalcium es c-vitamin pezsgotablettakat iszok aztmondta a magnezium sokat segit es rengeteg gyumolcsot egyek.boldog babavarast,11 hetes kismama
2010. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!