Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Első babás...

Mi lehet ez? Első babás vagyok, és aggódok!

Figyelt kérdés

Délelőtt kezdődött. A derekamnál egy pontba ilyen kisebb nyilallásokat érzek, a pocakom nem fáj, nem görcsöl, a baba mozog. Csak ez a fájás aggaszt, még nem kéne beindulni a szülésnek... Fekve egész tűrhető, nem nyilal annyit. Meg vannak ülve is olyan pózk amikr nem fáj, nyilal. Dokim csak holnap lesz, addig nem tudok hozzá menni!

Nem tudom, hogy jelent-e valamit, hogy reggel együtt voltunk párommal.

32,5 hetes km


2010. márc. 17. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
szerintem minden ok, nől a baba, tágul mindened, formálódik a derekad.
2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baba már ilyenkor nyomhatja az ülőidegeket,meg a gerinc bizonyos idegeit.Nekem is szokott néha úgy fordulni,hogy a lábamba adja ki a fájást és alig bírok elindulni.Próbáld meg egy picit masszírozni a fájó pontot,vagy megmozgatni a kis pocaklakót,hogy fészkelje magát máshová:))37hkm
2010. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, kicsit megnyugtattatok!:)
2010. márc. 17. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg egy idegen nyom a drága :) Nekem is volt, lennt, a hüvelyemnél vagy volt hogy belépett a gyomorszájamhoz a bordáim közé én meg percekig csak levegő után kapkodtam :)
2010. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!