Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25+5 hetesen 5,8 kg-ot híztam....

25+5 hetesen 5,8 kg-ot híztam. Szerintetek bele fogok férni az álom 10-12 kg-ba? Vagy még ezután fog beindulni? Nálatok hogy alakult a hízás?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. márc. 17. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a 26. hétig szedtem fel 12 kilót, azóta még csak kettőt. Szóval szerintem ahány nő, annyiféle eset.


36h km

2010. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nagyon sok mindentől függ, nem lehet megmondani h mi lesz..én 32hetes vagyok, és most vagyok 6 kgnál. de lehet h a maradék 8hlétben még 10kilót hizok,mert elkezdek vizesedni,mondjuk az mind lejön szüléskor. ezt nem lehet tudni(remélem nem igy lesz csak egy példa volt:D) szoval nálad is annyi minden lehet...lehet h beleférsz, lehet h nem...de ez most nem a fogyókura időszaka, majd utánna gatyába rázzuk magunkat ujra:D a legjobbakat!
2010. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Álom 10-12 kg??? Röhögnöm kell.... Én a terhesség alatt 16-ot híztam. Barátnőm meg 42-őt 54kgról 96ra
2010. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ezért is írtam, hogy "álom 10-12 kg", mert nem hiszem, hogy túl sok kismama tudja teljesíteni. Pedig elvileg ezt mondják ideálisnak...

2010. márc. 17. 12:26
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Röhögős vagyok. Az orvosok zöme férfi és ők állítják ezt a tévhitet mely szerint nem lehet hízni ennél többet,mert nehezíti a szülést,az ultrahangozást,stb. De ezt egy olyan ember nem tehetné meg akinek nem lesz soha lehetősége ezt megtapasztalni,bla-bla. Ráadásul szülés közben is osztják azt észt,hogy miként lehet jobban kinyomni azt a nyavajás kölyköt (bocsánat). Egy férfi,érted?
2010. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem!:-):-):-)
2010. márc. 17. 12:48
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

szia.én a 14.hét óta kezdtem el hízni.azóta 17 kilót szedtem fel,és ki utdja még mennyit fogok.bár engem különösebben nem érdekel mert 47 kilóról indultam,tehát még örülhetek is.bár én vizesedek is már a 23. hét óta tehát szerintem a nagy részét le fogom adni szülés után sajnos.az h te még mennyit fogsz hízni nem lehet tudni.ez nagyban alkati kérdés.


31 hetes km

2010. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Szerintem azért lehet tartani ezt az "álomsúlyt", én már csak tudom, most vagyok 35 km és eddig 9kg-ot híztam. Nálam az elmúlt egy hónapban szaladt fel 2 kg és azon dolgozom, hogy csak ennyi maradjon. Ez szerintem elhatározás kérdése. Én nem koplalok egyáltalán,csak figyelek arra, hogy ne zabáljak. Amúgy tényleg egyénfüggő, hogy ki mennyit hízik, de én pl nem vizesedem egyáltalán, de az emésztésem sem túl gyors. Szóval szerintem ha továbbra is okosan csinálod a dolgokat, akkor fog menni.


Az előttem válaszolónak meg annyit, hogy azért 40 kg hízás az túlzás már. Még a 16-20 kg is beleférhet pláne, ha vizesedsz és nem túl jó az emésztésed, de nem kell annyira elszállni.


Orvosok pedig amúgy tényleg csak a protokoll szerint kezdenek el cseszegetni, velem is ezt csinálta egy hónappal ezelőtt, de egyik fülemen be, a másikon ki. Azért a havi egy kg-ot úgy nehéz tartani főleg az utolsó időkben, amikor csak a baba hízik minimum ennyit. :)

2010. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kevés kismamának sikerül a 12kg-s határon belül maradni.

Én most vagyok 21 hetes és eddig 7 kg jött fel. És tudom, hogy fog még bőven feljönni, mert kb. 4 hete tudok rendesen enni:)

2010. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Én 13 kg-ot hiztam mindkét terhességem alatt. És eddig is mondják, hogy ez jó, "egészséges". Volt viszont egy terhességem ami megszakadt 33 hetesen ott 14 volt rajtam, mivel 1. terhesség volt rengeteget kajáltam, úgy gondoltam ez a normális. A másik kettőnél már normálisan táplálkoztam. Igaz 50 kg-ról kezdtem hizni igy nem igen maradt rajtam. Az viszont már nem normális ha valaki 20-30 kg-ot felszed. Valóban egészségtelen. Én mindig is imádom a hasam úgyhogy soha nem fogyózom, igaz nincs is szükségem rá, annyit eszek amennyi jól esik, de hogy most azért mert terhes vagyok nem fogok "zabálni".

Most a 25 hétbe 5 kg van rajtam, valószinű most sem fogok többet hizni.

Egyél normálisan ahogy eddig, sok gyümölcs, zöldség, meglátod nem leszel tonnabébi és a babád is úgy fog fejlődni ahogy kell. Egyél háromszor egy nap, tizórai és uzsonnára joghurtot vagy gyümit, és persze ha szereted az édességet az is belefér. Én is eszem minden nap, mert kivánom. A lényeg, hogy a sok felesleges nassolást kell kihagyni.

2010. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!