Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek is nagyon...

Kismamik nektek is nagyon csíkosodik a pocitok? Ez szülé után eltünik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem ég szerencsére nem csíkos.kopp-kopp.de ami késik nem múlik.és van egy rossz hírem.a csíkok nem fognak elmúlni szülés után,csak idővel halványodni fognak,gyöngyházas színűk lesz.


30+6 hetes km

2010. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a genetikán múlik. Van, aki csíkos lesz, mert a kötőszövetek nem bírják a terhességgel járó terhelést, hízást, a bőr megnyúlását, más meg megússza. Sokan esküsznek különféle krémekre, de erre sincs biztosíték, hogy mindenkinél hatnak is. A striák szülés után nem múlnak el nyomtalanul sajnos, de idővel halványabbak lesznek :( Én szerencsés alkat vagyok, négyszer szültem, egy csíkom se volt soha, pedig semmivel se kentem magam. A barátnőm Vichy krémet használt, csupa csík :(((
2010. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos.

Nem, ez nem múlik el szülés után, sőt, ahogy összeesik a bőr átmenetileg csúnyább lesz, de ha mázlid van és a bőröd a csíkok mellett is viszonylag rugalmas, akkor nem lesz olyan vészes.

Majd szülés után 1 évvel széppen kifehérednek ezek a csíkok és akkor már nem olyan gáz.

2010. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kenem magam már elég régóta, a pocim még nem csíkos, de a mellem alul bizony csíkos lett, pedig nem is nőtt meg, igaz a terhesség elején feszült nagyon.A hasamra mindig figyeltem a kenegetésnél, de a mellemre nem annyira, és meglátszik :( 32h km
2010. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem a pubertás alatt gyorsan nőtt a cicim és körbe teljesen csíkos!akkor még nem tudtam, hogy kenni kell!

nem fognak sajnos elmúlni!

szerintem, ha krémezed mindennap, min. fürdés után, akkor talán nem csíkosodsz tovább!

én mindennap kenegetem magam, pedig nem szeretem a krémeket, de muszáj!

üdv.: 28 hetes km

2010. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem!nekem az utolso 2 hetben lett csikos es szornyu azota is.
2010. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. terhessegnel lett csikos, igaz, nem nagyon, de akkor sem ertem miert.

Ugyanis az elso babammal sem volt pici a hasam, a masodiknal sem lett oriasi, az elso gyerek nagyobb is volt, joval tobbet hiztam, mindket terhesseg alatt kb ugyanannyit kenegettem a boromet es alig telt el ido a ket szules kozott, tehat valszeg nem a borom oregedese okozta.

Szoval ezt nem lehet kiszamolni. Egyebkent csak az utolso 3 hetben jelentek meg a csikok.

A baratnomnek pedig szules utan kozvetlenul, amikor osszeesett a pocakja.

2010. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kentem nagyon drága krémekkel olajokkal és semmit nem ért. Olyan pókhálós a hasam és az tényleg sajnos a genetika. Anyumnak ugyanilyen volt míg meg nem műtette mert neki a bőr is kinyúlt. Jó nagy kötényhasa lett három terhesség után

2010. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos csíkos vagyok a 22. hét óta. Pedig kenem. De tényleg genetika, ez van... Elmúlni nem fog, szép lassan majd halványodik valamicskét szülés után...

29 hetes

2010. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!