Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmenjek?

Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés
Hívtak az április 11-ei szavazásra.Reggel 6-tól éjfélig kéne ott lenni.10000 ft-ot fizetnek.Akkor már 30 hetes terhes leszek.Jól jönne az a pénz.De nem tudom akkor hogy leszek.Meg bírnám-e hogy 18 órán keresztül ott üljek.Most jól vagyok.
2010. márc. 16. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia.én nem mennék el.én nem tudok 2 óránál többet ülni egyfojtában.
2010. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ém is nagyon jól éreztem magam de már a 30-ik héttől elég fárasztó minden, úgy hogy jól gondold meg, én nem vállalnám be...
2010. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köztisztviselő vagyok én is, minden választáson jegyzőkönyvvezető voltam. Most vagyok 25 hetes, még dolgozom, de ezt a választást kihagyom. Nagyon hosszú az a nap és azért számomra mindig stresszes volt, hogy minden ok. legyen. Meg sem lepődtek, amikor szóltam.
2010. márc. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!