Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmenjek?

Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés
Hívtak az április 11-ei szavazásra.Reggel 6-tól éjfélig kéne ott lenni.10000 ft-ot fizetnek.Akkor már 30 hetes terhes leszek.Jól jönne az a pénz.De nem tudom akkor hogy leszek.Meg bírnám-e hogy 18 órán keresztül ott üljek.Most jól vagyok.
2010. márc. 16. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy érzed :) anyukám volt szavazatszámláló, nem úgy kell elképzelni, hogy egész anp egy helyben ülsz, lehet közben pihenni, sétálni is, nem kell folyamatosan mindenkinek ott lenni. enni, inni szoktak adni annak aki elmegy.
2010. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem mennék... az nagyon hosszú idő. Én ilyenkor már szerettem napközben feküdni néha.

De ezt csakis te tudhatod hogy hogy bírod :)

2010. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ennyi idős terhesen nem mennék majd el. Pihenj inkább!!!
2010. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha képesnek érzed magad rá akkor menj nyugodtan. Arról azonban gondoskodj, hogy ha fáradt vagy akkor le tudj pihenni. Kérd meg őket, hogy biztosítsanak neked olyan nyugis helyet ahol tudsz majd fél órát pihenni akár többször is.

Én 34hetes (ikerterhesen) dolgoztam végig reggel 6-tól este 9-ig. Leltároztunk. A páromnak vállalkozása van és segítenem kellett. Nem volt kötelező, de ha nem segítek akkor soha nem végzett volna. Na meg nekem is jól esett kimozdulni otthonról.

2010. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, nálunk meg az volt, hogy a férjem nek el kellett utaznia mikor 31 hetes voltam, és pont akkor volt fizetés-idő, szóval én mentem ki az építkezésre és számoltam le 82 embernek a kezébe a pénzt. előtte én számoltam ki mennyi jár, én vettem fel a bankból stb. persze annyira nem volt megerőltető, mint egy leltár :)
2010. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Köztisztviselő vagyok és most 26 hetes kismama. A 8 évvel ezelőtti választásokon is az voltam, huszonhetes terhes. És a jegyző nem engedte, hogy részt vegyek, illetve én nem is akartam. Voltam már választáson jegyzőkönyvvezető. Valóban fel lehet állni, kaptok enni-inni, de ez nem azt jelenti, hogy ha szükségét érzed, akkor felpóckolhatod a lábad, esetleg hazamehetsz. Nagyon megterhelő, és mégiscsak "viselkedni" kell. Én nem mennék a helyedben az biztos.

A jegyzőkönyvvezetők többet kapnak (emlékeim szerint), ha most nem lennék kismama, akkor részt kellene vennem nekem is, mint jkv vezető, és örülnék a pénznek. Így viszont fel sem merült sem bennem, sem a jegyzőben, hogy beosszanak.

2010. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Az lemaradt, hogy a kolléganőm 8 hetes terhes, és azonnal lecserélték, nem vesz, nem vehet részt a választáson.

2010. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig utolsó vagyok!

Nem jogszabály tiltja a részvételt egyébként, hanem nálunk az az általános nézet, hogy egy kismamát nem lehet egész napos (hajnaltól éjfélig, de lehet, hogy hajnal 3-ig tartó - én nyolc éve akkor értem haza) stressznek kitenni úgy, hogy közben lényegében semmilyen szinten nem tud kielégítően megpihenni.

Ezzel együtt a te döntésed, hogy mit teszel. Jó döntést neked!

2010. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is mindig jól éreztem magam,sosem volt semmi gondom.Kb 1 hete semmi nem jó,ugy értem nem jó ülni,feküdni,állni,szóval minden kényelmetlen.Most 31 hetes vagyok,szóval olyan 30.hét körül kezdődtek.Nagyon hosszú idő az,én nem mennék,de persze ezt Te tudod,hogy viseled .De mondom nálam egyik napról a másikra jöttek ki ezek a tünetek,15-20 percnél tovább nem is nagyon tudok ülni sajna.
2010. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam anyóséknál, 1 óra 20 percet kellett volna ülni egyhelyben, mondnaom sem kell, 40 perc után megálltunk, mert leszakadt a derekam, úgy hajoltam, mint egy 90 éves...

Én nem vállalnám, bár tudom, a pénz nagy úr... :(

29 hetes

2010. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!