Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. héten járunk. Tök meg...

13. héten járunk. Tök meg vagyok fázva és fáj a jobb fülem, elmenjek fül-orr-gégészhez?

Figyelt kérdés
félek csak valami gyógyszeres alternatívát ajánlana
2011. szept. 26. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Infra lámpa, plusz nasivin baby orrspray!
2011. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, de szólj a dokinak, hogy babás vagy. Tudja majd, hogy milyen gyógyszert adjon. Azért, mert babás valaki még van rá gyógyszer és nem kell szenvedni. Jobbulást!
2011. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, de nem fog felírni semmit. Én a terhességem elején influenzás voltam, kórházba kellett mennem, fül-orr-gégére is átküldtek, de a sóoldaton kívül nem kaptam semmit. Persze magára a betegségre kaptam kezelést, de ha te csak meg vagy fázva, akkor nem hiszem, hogy kéne bármi is. Még sokat segíthet, ha inhalálsz sima sós felforralt vízzel. Ezt is orvos mondta, nem én találtam ki.
2011. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. szept. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!