Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmenjek vagy ne a 31. héten...

Elmenjek vagy ne a 31. héten 4D-re?

Figyelt kérdés

Már voltunk 4D-n 22 és 23 hetesen, nagyon szép képek készültek, kivehető rajta a baba arca, van ásítós képünk is, de jó lenne látni még egyszer, hogy mennyit fejlődött 2 hónap alatt. A 31. hétre kaptam időpontot, elég drága az ultrahang 16.000 ft, nem tudom megéri-e elmenni. Látszódni fog-e a baba? Félek, hogy csalódás ér, hogy az előző gyönyörű képek után nem kapok majd olyan minőségűt.

Ti mit tennétek?


2011. aug. 2. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj meg a valaszert, de en nem haborgattam es nem fogom a kovetkezo babamat sem haborgatni felesleges ultrahangokkal, csak azert, hogy a felvetelek jol mutassanak majd az albumban. Teljesen felesleges! Megint egy dolog, ami a szuloket szorakoztatja, viszont a gyerek fejlodeseben nem hasznos!
2011. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom :) Mindenkinek más a véleménye.
2011. aug. 2. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:

dehogy zavarja őket az UH.

sok baba alszik is alatta, de ha zavarná akkor nem aludna nem?


mi is a 32.héten voltunk második gyermekünkkel és nagyon szép képek lettek. megérte!

elsővel a 18.héten voltunk, az is jó volt, ott még volt egészalakos kép is.

ha megtehetitek menjetek!

2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag nem terhel le,és megteheted akkro menjetek.

Arra azért figyelj,hogy előtte és utána ne legyen másik ultrahang egy héten belül.

Nem bántja ababákat az ultrahang,de van olyan baba aki nem szereti.


Viszont ez meg egy örök emlék.

Azon gondolkodom,hogy miért ilyen drága nálatok? Nincsen másik hely ahova mehetnél? Ez nagyon sok,budapesti viszonylatban is!

2011. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 32. héten voltunk, sőt! Aznap töltöttem a 33. hetet amikorra időpontot kaptunk és szép kép készült a babáról, a felvétel is jól sikerült, tehát szerintem megéri elmenni. (Mi akkor álltunk úgy anyagilag, hogy megengedhettük magunknak ezt. :-))

Az első válaszoló válaszán így korán reggel olyan jót nevettem :D Szeretem az ilyen embereket. Ilyen alapon a napfényre se menj ki mert ahogy süti a nap a pocakodat, melegebb lesz mint szokott és juj az már árt a babának! :-) Az a baba nem véletlenül van annyira védve! Semmi baja nem lesz az ultrahangoktól ... Szerintem egyáltalán nem zavarja, hogy fél óráig "piszkálják" úgymond. Ha zavarja is, akkor mindössze fél óra!! És miért ne lehetne azzal a szándékkal készíteni ezt, hogy jól mutasson az albumban? Én például nagyon örülnék ha rólam lennének ilyen felvételek és nem bántanám a szüleimet azért mert elmentek velem, nem mondanám, hogy jaj minek piszkáltatok alvás közben! :-) Nekem fogadott orvosom van, 4 hetente járok hozzá vizsgálatra, ott is van ultrahang. Talán mondjam azt Neki, hogy az én gyerekemet Ő ne keltse fel feleslegesen? Hát, valószínűleg gyorsan válthatnék orvost. :-)

37 hetes kismama

2011. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, akkor menjetek. Mi a 19. héten és a 29. héten voltunk és az utóbbi sokkal élvezhetőbb. Ekkor már olyan szép kis pofijuk van, és sokkal emberibb a formájuk. :)

De a 16.000 Ft valóban nagyon sok, én Pesten 10.000-ért csináltattam. Ráadásul amikor mentünk úgy feküdt, hogy nem látszott a pofija, ezért visszahívtak másfél hét múlva és csak egy alkalmat kellett fizetni.

2011. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37 hetes kismamával 100%-ig egyet értek!! :)) Éva 28h
2011. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!