Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az időn túli (kb másfél óra)...

Az időn túli (kb másfél óra) pozitív teszt mit jelent? Most jelent meg a második csík.

Figyelt kérdés
Halványan ugyan, de látszik rendesen. Akkor terhes vagyok? Még 3 nap van menses-ig.
2010. márc. 16. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor igen,valoszínű terhes vagy ha ugyanolyan szinűre szineződött mint a kontroll csík.Tedd fel,megnézzük:-)1-2nap mulva csinálj másikat.
2010. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen szerintem terhes vagy :)
2010. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az enyémen is egy óra elteltével lett egy halvány csík, nagyítóval nézegettük, reflektorfény alatt :)) Mosmtár egy nagyon eleven száguldó kisördög lett a halvány, időntúli csíkomból :))
2010. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :) Mert IGEN, az is pozitív!!! Ez 100%. Csak még kevés a HCG a szervezetedben, azért nem lett rögtön két csík. Két naponta duplázódik meg a szervezetben ez a HCG, úgyhogy csütörtökön reggel már garantáltan ott lesz rögtön a 2. csík is.

Vigyázz Magatokra, és ne idegeskedj :)

2010. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez biztos?? Megkérdeztem egy nőgyógyászt,és azt mondta az nem számit. Viszont van erre példa, mint ahogy az előző válaszoló is irta...szeretném azt hinni, hogy igen, de nem akarok csalódni... :(
2010. márc. 16. 15:00
 6/17 anonim ***** válasza:

14.14-es vagyok. Nem értem, milyen nőgyógyász mondta azt, hogy a másfél órával későbbi halvány 2. csík nem számít pozitívnak. Igaz, én nem vagyok orvos, de terhességem előtt nagyon de nagyon sok infot szedtem össze ezzel kapcsolatban, és én határozottan emlékszem arra, amiket írtak.

Ha nem lenne a szervezetedben elég magas arányú HCG, akkor mitől lett volna még egy csík...? Olyan létezik, hogy ha gyengébb minőségű a teszt, akkor átázik, de manapság már nem is árulnak ilyet. Szóval nem értem az orvost, akit kérdeztél :(

Azt szokták mondani, hogy a nem várt mensi napján érdemes elvégezni a tesztet, Neked még addig van 3 nap. Tehát nem várható el az, hogy máris annyi HCG legyen a szervezetedben, hogy azonnal ott legyen a 2 csík.


Mindezektől függetlenül vannak még csodák, negatív és pozitív példák is. Csak azt tudom javasolni Neked, hogy vészeld át a szerdai napot, foglald le Magadat, és csütörtökön a reggeli első vizeletből csinálj egy új tesztet.

Én drukkolok Neked és kérlek majd írd meg az eredményt, kíváncsi leszek rá.


27 hetes kismama

2010. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! :) Mindenképp írni fogok!
2010. márc. 16. 21:16
 8/17 anonim ***** válasza:

20.02-es vagyok, szia, holnap ha gondolod, máris megcsinálhatod a tesztet.

Régóta vártok a babára?

2010. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elso lanyomnal lett idon tul pozitiv a teszt. Amikor elmentem a dokihoz, azt mondta, hogy nem vagyok terhes, de annyira allitottam, hogy de igen, hogy a megnyugtatasomra elkuldott uh-ra. 4 hetes voltam, az eredmeny pedig mar 10 eves. :)
2010. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg, azaz hivatalosan nem számít pozitívnak, de én is azt a tábort gyarapítom, akikkel már történ ilyesmi. Az első gyerekemnél 5 nap késés után egyértelműen negatívat teszteltem (órák múlva is negatív volt), majd 10 nap késénél újabb tesztet csaináltam, ami szintén negatív lett, sajnos még fél óra után is az volt. Zsebre vágtam, és mentem a férjemért a repülőtérre. A reptér vécéjében azért még egyszer ránéztem, hát bizony akkor már 2 csík volt rajta! Természetesen másfél nap múlva ismételtem, és az már egyből pozitív lett. A lány már elmúlt 5 éves!
2010. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!