Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes vagyok, nagyon sokat...

17hetes vagyok, nagyon sokat aggódom a babám miatt. Más is ennyire aggodalmas vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Aggaszt,hogy milyen lesz az Afp-m,hogy mit mondanak az ultrahangon.Eddig semmi gond nem volt a babámmal,remélem ezek után sem lesz,de annyira parázok.Pedig lefoglalom magam. :(
2010. márc. 15. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

He!

Nem lesz semmi baj, nyugi!

Az afp meg egy elavult vizsgalat, es nem is nagyon foglalkoznak a dokik vele, nekem ezt mondta a dokim.

Ne aggodj, azzal tobbet artasz, elvezd, h kismami vagy!

(27 hetes km+1 masfel eves nagyfiu anyukaja)

2010. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, nem vagy egyedül. Én is mindent túlaggódok és engem is most az afp foglalkoztat a leginkább, pedig én is tudom, hogy elavult már. Utána majd a genetikai uh miatt fogok, utána majd, ami jön :)

Olyanért is aggódok, ami több, mint egy év múlva lesz :S

Ja, és a legrosszabb esténként...


15 + 2 hetes km

2010. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg nem lessz gond. Ha sokat idegeskedsz es parazol azzal arthatsz a kicsinek. Csak nyugi!

34 Hkm

2010. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok hozzád, pedig már a 3. babát várom. Jó, eddig még egyik terhességem sem volt probléma-mentes, de sosem a babákkal volt a baj, hanem én viseltem nehezen. Tudom, mikor mire lehet számítani, mégis be voltam rezelve már hetekkel az AFP előtt, aztán az UH előtt. És persze most sem tudok nyugodtan aludni, hiszen jövő hét végén megyek a 28 hetes uh-ra. És kicsinek látom a pocakom, stb. stb. stb.

Szóval nem vagy egyedül, bár ez biztos nem nyugtat meg.

Keress egy jó könyvet, hátha az segít. Egy-két nap múlva pedig lehet matatni a kertben, ablakot mosni, stb.

Sok boldogságot!

26 km

2010. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor nem vagyok ezzel egyedül.

Boldog babavárást nektek!!!

2010. márc. 16. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!