Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolti majonézt sem lehet enni...

Bolti majonézt sem lehet enni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom, de persze házit nem merek, de ha veszek boltit? Abban is nyers tojás van?
2015. szept. 9. 07:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Azt ugye tudod, hogy a túlparázással többet ártasz, mint egy majonézes szendviccsel?
2015. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

En is foglalkoztam, mert nem akartam, hogy liszteria miatt baj legyen.

Kulfoldon lakom itt sokkal nagyobb figyelmet forditanak erre.


Kerdezo, ne egyel majast, kolbaszt es fustolt sonkat se.

2015. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szerintem abban semmi túlparázás nincs, ha odafigyelek, hogy ne egyem azokat, amik tiltólistásak. Nem nagy áldozat pár hónapig nem enninyers tojást meg nyers húst :)

Utolsó, nem eszek kolbászt, sonkát, ilyeneket sem. Májast, úgy érted, hogy májkrémet? Nem szoktam enni, de amúgy azt miért nem lehet? Abban meg van főzve a máj, nem?

2015. szept. 9. 13:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert túl sok benne az A vitamin.
2015. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kerdezo, utolso elotti vagyok. A majasba a bolti es a konzerves majkrem is beletartozik. Liszterozis veszelye nagyon nagy!

Az A vitamin miatt sem jo amit az utolso irt.

2015. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy nem jó sok máj az A vitamin miatt, de egy szeletnyi májkrémes kenyérben csak nincs olyan sok máj... Sőt. De azt nem értem hogy liszterózis veszélyes a bolti májkrém, hát nincs megfőzve benne a máj???
2015. szept. 9. 18:28
 17/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo, tudsz angolul ? Ha igen, elkuldom az itteni ajanlast, itt nagyon komolyan veszik ezt.
2015. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem mindenki úgy teszi, ahogy akarja.

Az én dokimnál pl. tiltólista sincs! :) De megértem, nehezen jött össze, ilyenkor jobban "rááll" az ember témára!

2015. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ma 18:58

Tudok, küldheted :)

2015. szept. 9. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!