Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hogy van a szex?

Terhesség alatt hogy van a szex?

Figyelt kérdés
Végig kb 9 hónapig lehet, vagy csak egy ideig? Valaki mondja már meg:D
2015. szept. 8. 17:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Nyilván egyéntől függ de én 8 hónapos terhesen is dugtam a feleségem, kívanós volt!
2015. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enis hallottam mar baratnom aki a nyolcadik honapig szexelt. De hallottam olyat is hogy par honap utan nem kivanta a szexet.
2015. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják ha egészséges a terhesség végig lehet..

Nos ez olyan hogy utána derül ki mennyire egészséges ha barnázol/begörcsölsz/keményedsz akkor nem szabad, na én ezt nem akarom kipróbálni hogy így van -e legalább az első trimeszterbe míg meg nem tapad rendesen a baba addig csak saját felelősségre ajánlják plusz ugye az orgazmus is méhösszehúzódásokat okoz.

Tehát problémamentes terhességnél végig lehet, de hogy az -e tényleg az kiderül.

2015. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a pozitív teszt utáni első szex nem esett jól így félbe is hagytuk és nem próbálkoztunk egy jó ideig. De ez egyénfüggő.

Viszont kb 13 hetes koromtól kívántam nagyon és nem is volt több gond vele így lehetett. Ameddig jól esik és nem okoz gondot, persze problémamentes terhesség esetén végig lehet.

2015. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem problemamentes terhessegem volt,de egesz vegig alig kivantam a szexet,osszesen egy kezemen meg tudnam szamolni hanyszor voltunk egyutt amig babat vartam.
2015. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!