Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy hívtátok a babátokat...

Hogy hívtátok a babátokat amíg még csak kis "maszat" volt és nem tudtátok fiu vagy lány?

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar h nem tudom hogy nevezni,amikor beszélek rólla.
2010. márc. 10. 10:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én drágaságomnak, babócának, manónak vagy törpének hívom, még mindig, pedig tudjuk már hogy fiú :) meg a párommal szoktuk egymásnak mondani, ha róla beszélünk, hogy "kisfiad" vagy "kicsi fiad" :)
2010. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kismanó, Pöttömke! :)Amióta olvastam valahol, hogy akkora mint egy avokádó (16. hét) azóta kis avókádómnak becézgetem. :)
2010. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi már amióta megtudtuk , hogy babát várunk PICURKÁNAK hívtuk, aztán most 32 hetesen is ugyanaz maradt csak kicsinyítőképző nélkűl, mivel már nőtt azóta, így PICUR :)
2010. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A férjem elnevezte Borsónak, amikor még csak néhány hetes voltam, és nagyon- nagyon pici volt.Azóta is így hívjuk:))

De aranyosnak tartjuk ezt a nevet, és ha kislány lesz, én Boglárkának szeretném hívni.

12 h km

2010. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

én elinte kabócának mostanában nokedlinek hivom,mert a 3d-s uh-n ugynézett ki mint egy darab nokedli!:)

17 hetes

2010. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!