Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hét+3 naposan BPD 69mm, Fl...

29hét+3 naposan BPD 69mm, Fl 56mm, AC 244 mm, becsült súlya 1350gramm. Kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Nézegettem már a neten sok oldalon, de aggódom nagyon hogy pici a korához képest. Nektek mekkora volt ilyen korban?
2008. szept. 7. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! méretei alapján nem nagy baba, de azért nem is extra kicsi. ne aggódj, néhány hét alatt is be tudják ám hozni a lemaradást és nagyon sokat fejlődhetnek. nálam mindig úgy volt, hogy ugrásszerűen nőtt a babó, két hét alatt nőtt nagyon sokat, majd kicsit belassított.
2008. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 28 hét +5 naposak vagyunk. 26 hetesen volt a picim becsült súlya 853g. A doki a legkisebbek közé sorolta, és azt mondta, hogy semmi gond vele: vannak 160 és 190 cm-es emberek, és mind normálisak méretre! Szerintem igaza van! És az egész családunk kisebb termetű, hogyan örökölt volna nagy méreteket?! Ráér megnőni idekinn, és talán könnyebben megszüljük!

Szóval én nem aggódom, szerintem te sem tedd, inkább örült, hogy ott rugdossa a pocakod belsejét!

2008. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi az előző vagyok! És van azt hiszem 8-10 % mérési bizonytalanság is!
2008. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!