Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vásároltatok már a Vaterán...

Vásároltatok már a Vaterán vagy a teszveszen? Érdemes? Jó minőségű ruhák vannak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A Vateráról szereztem be a mellszívót, a cumisüvegeket, plédeket, hálózsákot, sterilizálót, egyszóval egy csomó dolgot. Használtan, igaz, de féláron, harmadáron, akár hatodáron is. Eddig nem bántam meg semmit. :-)

2010. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a teszvesz jött be. Fogtam ki nagyon jó dolgokat, és sajnos negatív tapasztalatom is van, de a pozitív több. Megnézem kitől vásárolok.

Egyébként már a babóm kinőtt ruháit én is árulom. Érdemes szétnézni.

2010. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én rendszeresn vásárolok a vaterán és a teszveszen. Vannak pozitív és negatív tapasztalataim is.


Mielőtt vásárolsz:


1. érdemes tisztában lenni a bolti árakkal, mert van aki 2xannyiért tesz fel egy ruhát, mint amennyi a boltban.


2. nézd meg az eladó értékeléseit, van-e neki negatív, ha igen, mire kapta


3. újszerű, vagy alig használt ruhákat érdemes venni, azok általábn még hordhatóak


4. ha valmi nem világos, inkább kérdezz, mielőtt vásárolsz


Most kb. ennyi jutott eszembe. Amúgy nagyn szép dolgokat lehet kifogni, jutányos áron.

2010. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Vaterán vettük a kiságyat kókuszmatraccal 9.000 Ft-ért (boltban csak a matrac 6.000-7.000 Ft) gyönyörű állapotban, meg sem lehet mondani, hogy használt.

Philips Avent mellszívót féláron (8.500 Ft-ért) tartozékokkal, ágynemű szettet újonnan, mert rendelésre varrja a hölgy. Van benne babapárna, vékony kispaplan, rácsvédő, baldachin és zsebes tároló 2db zsebbel, mindez volt 4.850 Ft.

Szerintem mindenképpen megéri, és nem csak rucikat!

Viszont tényleg vigyázni kell, mert Én is láttam már olyat, hogy játszószőnyegeket árult valaki, és olyan ismerős volt. Felmentem a kedvenc bababoltunk honlapjára, és egytől-egyig ugyanazok voltak a Vaterán csak olyan 2.000-4.000, sőt 6.000 Ft-tal drágábban mint a boltban!!

Megkérdeztem mitől tudnak az Övéi többet, mint a bolti, az volt a válasz, hogy akkor menjek és vegyem meg a boltban! :) Ugy is tettem!


38 hetes Kismami

2010. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt ismerem, mindkét oldalon tag vagyok. Nekem valamiért a Vatera nem jön be. Én Teszvesz párti vagyok. Sok mindent vásároltam ott az évek alatt és sok mindent el is adtam. Egyetlen negatív tapasztalatom sem volt. Komolyan. Persze meg kell nézni, hogy kitől és mit vesz az ember.

Én most 26 hetes vagyok, az összes babaruhát ( 50-56-62 méretben ) a Teszveszen vettem meg. Olyan eladókat kerestem, akiknek több ruhájuk van, így postaköltséget spóroltam, és majdnem mindig küldtek a kismamák apró plusz ajándékot, pl sapit vagy kiskesztyűt. A kismamák összetartanak, nekem ez a tapasztalatom.

Alig használt ruhákat vettem, kb 100-200 Ft-os darabáron. Helyi üzletekben is szétnéztem, de amennyiért boltban kapok ruhát, azért a Teszveszen kapok 10-et. Nem mindegy.

A ruhák fotóit mindig jól megnéztem, azokon látszik, hogy mennyire használtak.

Sokan árulnak csomagokat is, több rugi együtt, vagy újszülött-csomag, stb, azokat is érdemes megnézni.

2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF (elnézést érte)


Kedves 18:58-as, 38 hetes kismami! Kinél vetted azt az ágybeműszettet? Meg tudnád adni az eladó vaterás nevét? Előre is köszönöm.


35h km

2010. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én az utóbbi időben teszvesz-függő lettem...

Sok szép babaruhát vettem,csak újakat kerestem,amik maximum mosva voltak. Azok tényleg sokkal olcsóbbak,és jó esetben olyanok mint a bolti. Szerintem attól is függ,hogy bejön-e neked,hogy mik az elvárásaid. Én sajnos elég kritikus vagyok,úgyhogy egyszer-kétszer kicsit csalódtam a minőségben. Viszont bontatlan,becsomagolt termékeket is lehet kapni féláron,ha tudod mit szeretnél,az is nagyon megéri!!! (pl. bimbóvédő,betét,szopipárna,stb.)

2010. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kismama!

A Vaterás ágyneműkészítő hölgy neve a Vaterán: Gyamesz.

Nem tudom, hogy ez alapján meg tudod e találni? Sajnos a számát már töröltem.. :( Fix áron árul különböző ágyneműket, de lehet rendelni hozzájuk mindent. Pl. babapárna+kistakaró+rácsvédő kb.2700 Ft + lehet kérni hozzá baldachint és/vagy zsebes tárolót is. Így jött ki Nekem a 4.850 Ft.


Remélem sikerül megtalálni!

Üdv.

2010. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :-)
2010. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!