Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok fisher price...

Vásároltatok fisher price játékot Horváthné Rácz Juliannától Teszveszen vagy Vaterán (raczjuli, horvathjuliana,2009lego néven)? Már többünket is átvert, átutaltuk a pénzt és játék sehol. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

2009lego felfüggesztve. A teszveszen milyen felhasználónévvel volt?

Mikor utaltál neki?

2010. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerencsére nem vásároltam tőle, a teszveszes neve horvathjulianna (2n-nel)-szintén felfüggesztve.


Most néztem, a rendőrségi feljelentés sztm jó, vagy az apehnél is b elehetne jelenteni, mert nem hiszem, hgoy adózik, utána. Mivel tudod a nevét, címét, így van esély, hogy a rendőrség megtalálja :D mert nem ismeretlen tettest kell keresniük.


De, nem lehet, hogy történt vele valami? MErt az össze negáját mostanában kapta. Ezt csak kérdezem, hogy esetleg kórházba került, vagy ilyesmi.


De mivel ahogy elnéztem, nem 1-2 ezer ftokról van szó, a rendőrség kinyomozhatja, hgoy mi van, hátha visszakapod legalább a pénzedet!

2010. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Direkt megnéztem most így is. Ahogy olvastam az értékeléseit, mindenkinél csúszott a küldéssel, vagy mást küldött a vett áru helyett, és mostanában meg már be is nyeli a pénzt.Valamelyik vásárlója írta, (szintén megkésett szállítás után) hogy "szerezz egy segítő kezet". Ebből arra gondolok, hogy nagy káoszban él, és összecsaptak felette a hullámok. Ezzel egy percig sem védem ám!!! (És hála ég, hogy én nem akadtam vele össze)


Viszont a címét nem tudjátok? Elvileg azt ugye megküldi a Teszvesz. Esetleg meg kellene látogatnotok...Férjestől...

2010. márc. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés. A látogatás sem rossz.
2010. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezek után én nem veszek ott semmit. Ilyen egy nőt. Ki tudja már hány embert vert át.
2010. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Katalógusképre miért licitálsz???
2010. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy kinyomtatott a terméklappal, és az átutalási bizonylatal besétálsz a rendőrörsre és feljelentést teszel ellene.

De először telefonon hívd fel, keresd az iwiw-en.

Ki tudja, lehet, hogy történt vele valami...

Máskor katalógusképre ne licitáljatok!!!

2010. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt én nem értem bocs hogy nem válasz, de én vaterán láttam valamit. volt 1 babakocsi ami nagyon megtetszett, habár 11 hetes terhes vagyok nem vettem volna meg. nagyon érdekelt. láttam hogy volt katalógus kép. aztán írta hogy ki van igazából kopva és karcos de szinte új. aha szinte. szerintem sz@rrá volt már menve a kocsi 35 ezret kért érte. persze ezt mi nem látjuk mert katalógusból tett fel képet. olyan egyértelmű, hogy nem bízok meg benne és licitálok.
2010. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az eladónak, amíg a pénzeket el nem kezdte benyelni több, mint 400 pozitív értékelése volt. Tehát ezek alapján megbízható és korrekt eladónak hittem. Ami érdekes, hogy miután leütöttem és kifizettem a termék árát mások, akik később vették megkapták azt, amit én is rendeltem. Szóval nem értem, hogy miből dönti el, hogy ki az, aki megkapja és ki az, aki nem.

Mindenesetre most nagy bajban van, mert 20 ezer forint felett már nem szabálysértés, hanem bűncselekmény. Továbbá a már megtett feljelentések összege együtt akár több 100 ezer forintot is elér. Eddig ahogy nézem kb. 10 feljelentése van és ebből nem hiszem, hogy jól fog kijönni. Férjem egyébként a következő hatóságokhoz szeretne menni: Rendőrség, APEH, VPOP, fogyasztóvédelem. Ezeken kívül fontolgatja, hogy egy cikket ír a Nógrád megyei hírlapba is, ahol konkrétan leírja az eseményeket.

2010. márc. 28. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem, sikerrel jártok!

Írd majd meg ide!

Drukk!

2010. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!