Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a terhesség 3....

Szerintetek a terhesség 3. hónapja után kell még szedni Elevitet, vagy Gravidát?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél végig szedtem az Elevitet, kisfiam 4300 gr-al született császárral. Amúgy ekkora babát nem is tudtam volna rendesen megszülni, de toxémiás lettem, és császár lett belőle. Most viszont nagyon félek, hogy ez a második baba is nagy lesz, ha végig szedem a terhesvitamint. Olvastam nagyon sok helyen, hogy nagyok lesznek tőle a babák. Van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata? Szedni végig, vagy nem szedni???? Gondoltam, a 3. hónap után, ha már kialakult minden szerve a babának, ép a gerince, stb. akkor már nem szükséges tovább szedni. Így talán nem lesz óriásbébi a második babám....Várom a véleményeiteket, köszi.
2010. márc. 7. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nekema dokim azt mondta, hogy a legfontosabb teherbeesés előtt 1 hónapig szedni, és jó, ha az első 3 hónapban is szedem, utána is lehet, de az már nem annyira fontos.

Védőnő szerint a vesémnek nem tesz túl jót, inkább szedjem 2 naponta, aztán ha érnek a zöldségek-gyümölcsök, akkor már el is hagyhatom.

2010. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim azt mondta 16 hetesen hogy: ki mondta magának hogy szedni kell az Elevitet és a Folsavat? Semmit nem kell szerinte. Kicsit meglepődtem.
2010. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!