Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a helyes dontes? Megtartsam...

Mi a helyes dontes? Megtartsam a babat?

Figyelt kérdés

Ugy alakult hogy 5ev utan a parommal volt egy kis szunet a kapcsolatunkban, es egy rossz pillanatban helytelenul cselekedtem es volt egy egy ejszakas kalandom.

Azota kibekultunk a parommal de most kiderult hogy 10hetes terhes vagyok. Sajnos nagy esely van ra hogy a masik fiu az apa. Mindkettonek elmondtam a teljes igazat. A masik fiu szeretne velem lenni es a babat is szeretne. A parom szinten velem maradna es nem erdekli hogy ha nem o az apa ugyanugy szeretne a babat. En megis bizonytalan vagyok. Helyes ez igy?


2015. aug. 1. 11:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en sem tudom mit szeretnek. Nem rossz az mar az elejen ha nem tudom akarom e? Vagy normalis ha bizonytalan az ember es ketelkedik onmagaban? Itt mar reg nem az apakrol van szo. Kulfoldon elek 4 eve, ugyanaz a munkahelyem is van azota amiota ide jottem. A fonokommel beszeltem, o orul es segit mindenben amiben tud. Ide kint egy allapotos lany gyakorlatilag megkap mindent amit akar, es anyagilag sem allnank rosszabbul mint jelenleg, szoval ezek nem lehetnek indokok. Ugy tunik minden olyan egyszeru es megis bennem van az a hatalmas bizonytalansag... Olvasgatom a forumokat ahol 17-18 eves lanyok irjak hogy mit csinaljanak a babajukkal, en meg csak ranezek a paromra es mondom hogy nekik hogy volt ekkora batorsaguk ehhez? es ha fiatal lanyok siman bevallaljak es miert rettegek megis?
2015. aug. 1. 12:54
 12/17 anonim ***** válasza:
normális, hogy félsz. ez egy nagy változás lesz az életedben, ilyenkor mindenki megijed, még azok is akik próbálkoztak a babáért.
2015. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen megtartanám. Ő nem halált érdemel, hisz nem követett el semmi rosszat.
2015. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Tartsd meg, de egyedül. Úgyis egyedülálló anya leszel, a párod nem fog benned bízni, mert neked elég volt egy kis szünet és egyből más alá feküdtél és még gyerek is lett belőle. ezt neked míg élsz fel fogja hánytorgatni, akár övé a gyerek, akár nem. A másik pasi meg, ha vele maradsz, ugyanez. Ha vele lefeküdtél egy kis szünet alatt, ő is tartani fog tőle, hegy kicsit összebalhéztok, te máris fekszel össze fűvel-fával és hozod a párkapcsolatba a kakukkfiókát.


ezekből nem lesz hosszúm tartós kapcsolat, egyikből sem, ezt elszúrtad. Szóval DNS-teszt (magad és a baba miatt) és neveld fel egyedül.

2015. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak hogy jobban ertsem az utolso hozzaszolot. Szoval mivel minden bizonnyal azt gondolja rolam hogy egy utolso k-rv@ vagyok, es kovettem el hibat, ezert az lenne a normalis, ha most egyedul bevallalnam a gyereket? Fuggetlenul attol hogy ennek a babonak nem lehetne apukaja is. Aki esetleg szeretne is, csak hat a jo oreg magyar pesszimizmus mindig utat tor maganak. Hat mert egyik se szeretne igazan, elhagynanak, stb. jah en meg ugyis mennek "mas ala fekudni" :)
2015. aug. 1. 15:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy kételkedsz. De hidd el, ha oda kerülne a sor, hogy abortusz, nem tudnád megtenni. Mindenképp tartsd meg a babát, ha anyagilag is megteheted. Egy apasági tényleg jó ötlet lenne. Aztán végülis te tudod, milyen ember a párod. Ha segít neked felnevelni, minden jó. Ha kiderülne, hogy nem a tiéd, akkor lehet egyedül maradsz, de a másik fickó akkor tutira támogatna, és segítene, ahol tud. Teljesen egyedül nem maradsz, ne foszd meg a babától az életet. Ha úgyis kell, saját erődből is felnevelheted. Semmi nincs ellene.
2015. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Arra jutottam hogy butasag volt itt ilyen kerdest feltennem, megha nagyon sokan pozitivan probaltak segiteni is, koszonom szepen mindenkinek aki valamikepp segiteni probalt dontesre jutni. Igaz, meg nem vagyok teljesen biztos a dolgomban. Megtehetnem en hogy egyedul nevelem, itt nem a penzen van a hangsuly. Szeretem a paromat annak ellenere amit tettem. O tole millioszor megkerdeztem mi a helyes, mit a tegyunk, mit szeretne... Es azt mondta tartsuk meg, o szeret engem es szeretni fogja a babat is.

Nem hiszem hogy ettol o "pancser" lenne. Oszinten ele alltam es elmondtam mindent. Elmondtam hogy barmi is a dontese elfogadom.

De velem van, szeret es tamogat. Es nincs is itt tobb kerdes. :)

2015. aug. 1. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!