Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e a terhességi cukorbetegs...

Van-e a terhességi cukorbetegségnek tünete?

Figyelt kérdés

A viszketés lehet tünete?

Lehet hogy terhes vagyok. Minden jel arra utal. Kivéve az, hogy nagyon viszket a mellem, mellbimbóm, alhasam. És most már néha viszket az oldalam, hátam is.

Az alhasamon keresztbe (mint egy nyaklánc) mintha egy mélyedés lenne, is lilás, viszket.

Mintha fokozott vérbőségem lenne.


2007. nov. 4. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Először is vegyél egy tesztet, és gyóződj meg arról, hogy tényleg babát vársz-e. A terhességi diabétesz később jelentkezik. A diabétesz ált. tünetei: sokat iszol, sokat pisilsz, acetonszagú a lehelleted, jó étvágy ellenére fogyás, stb. Az, hogy ennyire viszket a bőröd, az lehet attól is, hogy száraz a bőröd például. Drukkolok!
2007. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Nincs véletlenül neked övsömöröd a tünetek eggyeznek.
2007. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt/van ez a viszketés a terhesség kezdete óta.Szárazabb a bőröm az átlagnál.Valószínü neked is.Kend naponta többször zsíros krémmel és csillapodni fog.Ha nem akkor irány a doki.12 hetes kismama
2007. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!