Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi cukorbetegségnek...

A terhességi cukorbetegségnek vannak tünetei?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten hogy elméletileg nincs, de nektek jobban hiszek!

Nektek pl.volt tünet a több magzat víz?


2009. aug. 1. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nincsenek tünetek. Mindenesetre a terhelésig inkább óvatosan a csokikákkal és a többi finomsággal.
2009. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én picit szédelegtem. Miután elkezdtem diétázni ez megszünt úgyhogy biztos ez miatt volt, azóta megszültem és minden rendeben van:)
2009. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálam csak annyi,hogy nagyon faltam az édességeket és ha nem ehettem,mint a kábitoszeresnek a kábszer,úgy remegtem egy kis édességért!!!Meg állandóan a citromosvizet ittam cukor nélkül,mert mindig szomjas voltam!Nem tudom másoknál hogy volt vagy van!Nálam ez volt!

2009. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az jellemző tünet, hogy hiába ittál pár perce, folyton szomjas vagy és száraznak érzek a szádat.
2009. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja,és a magzatviz az utolsó időben felszaporodott és valamivel több volt,de nem vészes!
2009. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csak azért kérdezem mert nekem 2 hete jó lett a terheléses vércukor vizsgálatom bőven határértékeken belül, csak hétfőn voltam 4D uh-on és azt írták a leletbe egy picivel több magzatvíz!Ezért aggódom esetleg!

Voltam a dokimnál aki azt mondta ami okozhatja a több magzatvizet azt mind kizártuk mert a down gyanut az elején kizártuk és jó lett a terhelésem de az a uh-tól egy héttel késöbb volt!

Ezért aggódok!

:)

2009. aug. 2. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,a picivel több magzatviz semmit nem jelent!Különben se tudjuk szerintem szabályozni a mennyiségét!

Boldog babavárást!!:)))

2009. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!