Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti is úgy érzitek,...

Kismamák ti is úgy érzitek, hogy a Ti pasitok a világon a legjobb és minden nő őt akarja?

Figyelt kérdés

Bele fogok őrülni a féltékenységbe!

Alapjáraton nem vagyok féltékeny típus,bízom is a páromba,csak a terhesség miatt van.

Az a baj,hogy a férjem viszont nem megértő,adja alám a lovat.Ha tudja,hogy féltékeny korszakomat élem csak azért is jó pofáskodik,mosolyog, nézi a nőket.És mivel marha jó képű,ezek a flörtök nem maradnak viszonzatlanok. Tudom,hogy kedves mosolygós ember,és terhesség előtt is ilyen volt,ráadásul túlzásokba is esem,de akkor is.Én is hasonló karakter vagyok,ráadásul a munkahelyemen én is rengeteg pasival találkoztam,és mivel nem vagyok annyira csúnya rám is sokan mosolyogtak,próbáltak flörtölni.Tudom,hogy ezek ártatlan dolgok,én is mosolyogtam,kedveskedtem,imádtam ha bókolnak.Tehát nem zavart,hogy a férjem is ilyen kedveskedő.DE MOST!Megkeserítem az életünket,a sajátomat főleg,hiszen itthon egyedül is csak kombinálok.Adok magamra,látom egy csomó férfin,hogy így is tetszek neki,férjem rengeteget dicsér,segít,kedveskedik. De ha hisztizek nem türelmes -mint itt olvastam a többi férj-nem nyugtat,hanem elvonul, "nőzik" direkt. Azt érzem nem is vagyok neki fontos,csak ha minden rendben.pedig nem direkt csinálom,hogy ilyen legyek.Mi lesz így velünk?Megbeszélni nem lehet vele,mert igéri,hogy türelmesebb lesz,majd az első hisztimnél itt hagy.


2015. máj. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod te a problémát! Kösd le magad mert kinyírod a kapcsolatotokat. Foglalkozz a hobbiddal míg nem jön a baba, persze csak ha nm szabadugrásról van szó. ;) Kreatívkodj a konyhában, keress közeli kismama klubbot, vagy alapíts egyet te magad. Barátnőzz, olvass, tervezgesd a babaszobát. Csak Ne Gondolkozz!! :)
2015. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Na tőlem nem kell tartanod, nekem nem kéne a bunkó pasid. Egyébként szerintem teljesen összeilletek. Érdekes, amíg nem voltál terhes nem volt gáz, sőt te is flörtölgettél összevissza férjes létedre, csak most kezdett el zavarni, h már annyira mégsem vagy kapós, már nem a talán megkapható jó csajt látják benned, hanem egy kedves, mosolygós nőt, aki kismama és itt be is fejeződik a férfiak részéről a flört. Ez a te bajod, h a férjed viszont nem kispapa a többi nő szemében. Ő egy született bunkó a leírásod alapján, nem fog leállni a flörtökkel még akkor sme, ha nekem már fáj, és nagyon fog fájni, ha veled már kisgyerekes anyaként nem nagyon akar a másik nem flörtölgetni.


Megérdemlitek egymást. Kapcsolatban, házasságban nem flörtölgetünk, nem hülyítjük a másik felet, nem hitegetjük olyannal ami soha nem történhetne meg. Szóval nem kínálok olyan árut, ami nem eladó.


Jah, még mielőtt nekem szegeznéd. CSinos, 32 hetes kismama vagyok, a terhesség előtt is az voltam és a férjem nem flörtölget más nőkkel, pedig megtehetné.

2015. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Az én párom sem csinálna ilyet soha, és én sem. De ezek szerint nálatok normális, hiszen mindketten ezt csináljátok...csak neked most kevésbé sikerül. Szerintem inkább ez az ami aggaszt téged.
2015. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

2. és 3. : Pókhasú Józsi bácsi is flörtölget a gyárban a kócos hajú büfésnőnek. Ettől még mindkettő tudja, hogy játék az egész. Flört és másokkal kikezdés két, normális embereknél jól elkülöníthető dolog.


Kérdező: Ha hisztizel rosszabb. Fogd vissza magad, hiszen azzal Te generálod a dolgokat. És légy Te extra kedves azokkal akik a férjed az, ha épp mellette vagy. Alakíts ki amolyan barátnő feelinget akivel csak lehet. Tudom, hogy nem egyszerű. Egyben biztos lehetsz: a férjed nem fog változtatni, sőt ez amolyan direkt vagy önkéntelen reakció a féltékenységedre. Saját magad generálod az egészet. Eddig is ilyen volt, ezután is ilyen lesz. Te pedig kismamaként és anyukaként is vonzó vagy és leszel.

2015. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Háát az éremnek két oldala van. Viszont az, hogy a férjed még direkt rá is pakol egy lapáttal mert látja, hogy neked ez rossz!? Persze lehet játszani amíg a játék mindkét félnek az is marad! Mi a férjemmel együtt néztük és pontoztuk a csajokat a srtandon. Baromi jó buli volt...ami szép az szép! Amióta babás vagyok ezáltal a rangom "szexy"ből "csodás"sá redukálódott a férjem sem hajlandó csajokat lesegetni. Azt mondja átalakult az ízlése..hiába szép kidolgozott egy lány az uszodába lelkifurdalása lenne ha megnézné. Nem igazán értettem, de ahogy elolvastam a kérdésed leesett. Nekem is baromi rosszul esne ha a jóképű férjem a csinos kismami felesége mellől bámulná a csinos pipiket 😄

Ez valami hormonális dolog lehet, szerencsére a párom brutál empatikus. Én elbeszélgetnék a helyedbe a férjemmel. Az ő gyermekét hordod és ennek a nyomait talán életed végéig viselni fogod a testeden. A tisztelet a minimum ami ezért jár. Ha téged pedig ennyire zavar egy olyan dolog ami neki torál csak szórakozás említened sem kéne ahhoz, hogy észrevegye rajtad...de nemhogy észreveszi de még rákontráz. Hááát kapd össze apukát mert randa vége lehet így a sztorinak!

2015. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem kell bántani a kérdezőt azért, mert ő is szeret flörtölgetni.

Mert egy nő ritkán megy félre, nálunk valóban megáll a dolog a játéknál.

De egy férfi más, sokkal könnyebben megcsalja a párját, tehát nálunk az ilyet komolyabban kell venni.

2015. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!