Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirgy alulműködéses...

Pajzsmirgy alulműködéses kismamák! Mennyi kell, hogy legyen a TSH szintetek terhesen? Nekem 2.5 és úgy tudom, hogy 2 alatt a legjobb tartani!

Figyelt kérdés
Sajnos terhesen derült ki a betegségem és akkor 17 volt a TSH szintem... előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 8. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökéletes érték.Az enyém most 0,60 és az előző hónaoban 0,40 volt.A gyógyszer mennyiségén nem változtattunk és úgy emelkedett.A picikém is elkezdett dolgozni és már az vehető észre az éetékemen.Azért lett magasabb.Egy hónap múlva megint kontroll.Kérdezd meg az endokrinológust , hogy szedjél -e több gyógyszert.Én 150mg L-Thyroxint szedek.27.h km
2009. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Sajnos a dokim nem ír fel többet a 75 mikrogramnál! Gondoltam magam elkezdek 100-at szedni mert hajaj messze vagyok én még a te eredményedtől! És volt már 1.8 is, de annyit stresszeltem, hogy újra megugrott! Nagyon köszi a választ még egyszer! Boldog babavárást neked!
2009. jún. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!