Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megyek a védő nőhöz mindig...

Ha megyek a védő nőhöz mindig kell vinni vizeletet! Nekem mindig pozitív (fehérje)! De azt mondja nincs benne baci. Másnak van ilyen? Nekem a terhességem óta minndig pozitív!

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Okés, ez jó, de érted mit mondok? A vizesedés úgymond természetes, ahogyan a kissé emelkedett vérnyomás is. Mi alapján fogja az orvos kizárni a toxémiát?

Magán orvosod van?

Nem idegesíteni akarlak ám, csak épp ma olvastam egy cikket, hogy bizony nagyon oda kell figyelni, mert sok orvos rutinból rámondja: minden rendben van. És persze az esetek nagyrészében igaza is van. :)

2010. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz,(mondotok)és egyébként magán orvosom van,akinek elég rendesen fizetek minden egyes alkalommal!Mindig megkérdem ezt tőle,és mindig csak azt mondja:Ne aggódjon rengeteg kismamának van,és ez a babára nem veszélyes!!!
2010. febr. 24. 14:27
 13/13 anonim ***** válasza:
a fogadra viszont figyelj oda, mert koraszülést eredményezhet.....nem ijesztgetlek, csak én se gondoltam volna, h egy kis fogprobléma összefügg ezzel.....manapság eléggé kell kilincselni a fogorvosoknál, h fogadjanak (magán is) én szóltam h nem, nem ér rá három hét múlva....most szeretnék menni, babura hivatkoztam
2010. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!