Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megyek a védő nőhöz mindig...

Ha megyek a védő nőhöz mindig kell vinni vizeletet! Nekem mindig pozitív (fehérje)! De azt mondja nincs benne baci. Másnak van ilyen? Nekem a terhességem óta minndig pozitív!

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gombás fertőzésed van, orvos mit mond erre? mert egy egyszerű hüvelykúp+krém 5 nap alatt megoldja
2010. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt mondta erre az orvosom,hogy ez nem jelent bajt a picire nézve!!Mert minden leletem jó,a vizeletemben pedig nincsenek bacik!!Ezért kérdeztem itt erre rá,hogy valaki másnak van e hasonló!
2010. febr. 24. 12:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig pozitív a fehérje. AZt mondta a védőnő, hogy amíg csak ernnyire zöldül be a tesztcsík, addig nincs gond. Egyébként sokszor voltam felfázva már a terhesség alatt, (2-szer), és gombám is volt 3-szor... :S Úgyhogy lehet, hogy amiatt van, de a védőnő ezt nem mondta, szerinte a kismamáknál ekkora "tesztcsíkzöldülés" normális. :)

26 hetes km

2010. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

A pisim nekem is tökéletes újabban, nincs benne semmi baci már! Fehérje mégis van.

2010. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
húh hát ez megnyugtató akkor hogy nem vagyok ezzel egyedül!!(bocsika,de így legalább nem félek tőle...
2010. febr. 24. 12:27
 6/13 anonim ***** válasza:
1. asszem a fehérje gyulladást jelent, nekem azt is mondták h fogínygyulladástól is lehet a fehérje magas, de nekem végül gomba volt....és nekem is mondták h ez nem veszélyes
2010. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor az nekem a fogamtól lehet!1.5Hhónapja ki húztak egyet,mert teljesen be volt gyulladva és most meg megint van egy amit gyökér kezelni fognak a jövö7en mert ismét be van gyulladva!!!!
2010. febr. 24. 12:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet se a védőnővel, se az orvossal. Most még nem, de későbbiekben a fehérje a vizeletben a toxémia egyik jele lehet. Emellé a magas vérnyomás és a vizesedés. Ha kettő megvan ezekből, erős a gyanú a toxémiára. Majd akkor is legyintenek, hogy ugyan, ez csak a pisi átka, és majd nem vesznek észre egy terhességi toxémiát? Ilyenkor agybajt kapok. Most még természetesen nincs ilyesmiről szó, és ahogy látom sok kismaminak van ilyesmi, de tán ki kéne kezelni vagy valami. Szerintem.

Hány hetes vagy most?

2010. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
26+3napos terhes vagyok!A vérnyomásom tökéletes,és nem is vizesedem!50kg kezdtem a terhességet és most 56vagyok!
2010. febr. 24. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy kereszt fehérjém lett, de azonnal küldtek a laborba és kaptam gyógyszert is, úgyhogy szeritnem sem kéne ezt annyiban hagyni...
2010. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!