Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdhetek el...

Hányadik héttől kezdhetek el vásárolni a kicsinek?

Figyelt kérdés
még csak 11 hetes leszek csak kiváncsi lennék ki hányadik hét környékén kezd el vásárolni. mikor álljak neki ?
2010. febr. 23. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A babona szerint,nem jo elore vasarolni.En jellenleg 29 hetes kismama vagyok,de meg nem vasaroltam be semmit,egyenlore keresgelunk.Szerintem akkor erdemes vasarolni ha mar tudod hogy fiu vagy lany pocaklakod van.
2010. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én se vettem még nagyon semmit. Pár kisruhánk van már, de bútor még semmi. Építkezünk, nemsokára kész lesz, majd akkor. Ja és fülbevaló, a párom nem tudta kihagyni! Mondjuk egyre jobban izgat a dolog! Üdv! 31 hetes kismama
2010. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi kb 34 hetesen kezdtuk el a vasarlast, a korhazi csomagot a mult heten raktuk ossze, de pl. szoptatos melltartot meg mindig nem vettem 'raerunk arra meg' alapon. :) A babakocsit viszont kb 24. heten vettuk meg, mert akkor volt leertekelve. Szoval ahogy erzed, szerintem felesleges elsietni.


40 hetes km

2010. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én anno a 35.hétig dolgoztam, így utána kezdtem el vásárolgatni a babámnak.

Ne foglalkozz a babonákkal, akkor vásárolgass, amikor neked kedved szottyan.

2010. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26-28 hétben kezdtünk el vásárolni, amikor az orvos mondta, hogy lehet hamarabb jön a baba. Ahogy nő a pocakom nem is bánom, hogy már nem kell annyit mászkálni. Túlzásokba nem estünk, csak azt vettük meg ami feltétlenül szükséges, aztán, ha meglesz a baba, akkor bármikor megvehetjük ami még kell. Próbáljuk elkerülni a felesleges kiadásokat.
2010. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, jelenleg még a barátnőktől gyűjtöm össze a dolgokat. Szeretnék április végéig dolgozni, utána vetem bele magam igazán. :)
2010. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam hogy olyan 28 30. hét körül elkezdem kialakitani a szobáját.nem merek elöbb belevágni én sem mert 20 hetesen elvesztettem egy babámat és nem akarom elsietni.

köszönöm az eddig váaszokat

2010. febr. 23. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a 20. hét után kezdtük el a szobát festeni (de semleges színnel), megvettük a bútorokat kb. a 32. hétig. Utána apránként a többi cuccot. Most vagyok a 40. hétbe, de még a múlt héten is vettünk egy-két dolgot, de most már teljes a kép :)

Már csak a kis tündérke hiányzik.....

2010. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 10. héttől veszek apróságokat, kis ruhákat. A nagyobb dolgokat (pl. babakocsi) csak a 24. hét után kezdtük el beszerezni, a babaszoba festés és berendezés pedig a 36. hétre maradt. Nem bántam meg hogy így szépen apránként fél év alatt gyűjtögettem mert mire nagy lett a pocakom, meg leesett a hó már nem kellett rohangálnom semmiért, az utolsó 4 hétre már tényleg nem maradt vásásolni való.
2010. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 hetes vagyok és már egy -két dolgot beszereztünk!Ennek főleg anyagi okai vannak!Így apránként nekünk könnyebb!Boldog babavárást Mindenkinek!
2010. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!