Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdhetek el vásárolni...

Mikor kezdhetek el vásárolni a kicsinek? Igaz, hogy csak a 32. hét után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis...vmikor a 27 hét környékén:D,nem kell ezt komolyan vennI:)
2010. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor akarsz. Én kb. 18 hetes koromtól.

Ki tiltaná meg???

2010. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hetesen vettem meg az első játszószőnyeget-fogalmam sincs, hogy miért ez volt az első, csak megtettszett. íEgyébként kb 25. hét körül kezdtünk el vásárolni.
2010. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor jónak érzed.
2010. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, de engem főként a hagyomány (babona) érdekel, így lehet hogy nem volt jó a kérdés. Valóban a 32. hét után?
2010. jan. 18. 04:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt a babonát hallottam hogy 3 hó után,ennyire számit a babona?sztem ne hagyd utolsó pillanatokra sosem tudni hogy milyen lessz a vége.
2010. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd a bevásárlást és a készülődést a terhességed végére,mert nem lehet tudni,nem akar-e hamarabb jönni a pici.én 32 hetesen elkezdtem mosni,vasalni,de jól is tettem,mert 36 hetes koromtól naponta járnom kellett ctg-re,37 hetesen kórházba fektettek és 38 hetesen megszületett a kisfiam.még jó,hogy megvolt minden,csak a kiskádat kellett megvenni.
2010. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Időben kell elkezdeni a dolgok beszerzését,és apránként.Persze,ha van rá egy nagyobb összeg,akkor egyszerre is meg lehet venni mindent,de szerintem a nagy átlag már 20-25 hetes terhességi hétnél elkezdi gyűjtögetni a holmikat.mi az első gyereknél-mivel semmink sem volt,és nem is kaptunk utólag sem-kb 20 héttől kezdtünk vásárolni.Listát írtam,és 4-5 részre osztottam.Fiam 34 hétre született,szóval érdemes volt mindent elrendezni.

Most várjuk a másodikat,és sok holmink van,de természetesen most is kell még pár dolgot venni.31 hetes vagyok,de nagyjából minden megvan,lassan a csomagomat is összekészítem.Én nem szeretek kapkodni,szépen komótosan...

2010. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én igaz kapok majdnem mindit, de azért amit meg kell vennem már elkezdtem...

a babnát én úgy tudom, hogy a hetedik hónapig nem lehetne vásárolni... Volt olyan ismerősöm, aki semmit nem vett meg addig amíg meg nem született a pici, mindig rakott félre egy kis pénzt és amikor ő benn volt a kórházban az apa bevásárolt... hát én nem bíznám a páromra, mert én is szeretném látni mit veszünk meg...

24h km

2010. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megvárom a 28h-i 4d-s uh-ot, hogy kiderüljön pontosan a baba neme. Mivel második terhességem, így nem sokminden kell. Inkább lányos dolgokat szeretnék, mert csak fiú ruháim vannak az első gyermekemről, már ha tényleg lány lesz a második! :))


24h kismama

2010. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!