Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 20. héten megmondta a...

Ha a 20. héten megmondta a doki a baba nemét kezdhetek már vásárolni?

Figyelt kérdés
Fiút láttunk,most a 23.hétben vagyok.Már szeretnék kezdeni vásárolni,mert még nem vettem semmit ,de mi van ha bevásárolok kék meg zoldet és ha mégis rosszul látta a doki?Sárga meg fehér színut nem nagyon akarok venni.Inkább várjak még,vagy nemvaloszinu,hogy tévedett az ovos?
2009. máj. 5. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
persze vásárolhatsz de előbb még tarts ki az uniszex cuccok mellett:-) majd a vége felé vegyél kékeket bár az a tuti ha te látod a kukacát:-)
2009. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetes fiút mondott majd a 21 hetesen ad megerősítette. És az lett

Érdemes elmenni 4D-re vagy a dokit megkérni nézze meg újból.

2009. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig elképzelhető, hogy téved az orvos, én ezért és azért is mert talán akartok majd kistestvért, inkább a semleges színű ruhákat javaslom.

Nálunk egy fiú, egy lány született és egy babaruhát sem kellett venni a másodiknál, mert nem örökölt a másik nemre jellemző színű rucit.

2009. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4D is nézte.
2009. máj. 5. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi még nem tudjuk a baba nemét, mert a 18 hetesen nem mutatta meg. A tesóméknak 2 fiú van, onnan sok ruhát "örököltünk", de mi inkább lányt szeretnénk. Aztán majd kiderül. Ahogy a sógornőm is mondta: "Könnyebb egy lányra fiús ruhát adni, mint egy fiúra lányosat!" Úgyis hamar kinövik az első rucikat!

19+4hetes

2009. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. babát várom,az 1.-tol nem maradt semmi ,szétosztottam,mert csak 1 baba volt a tervben.A nagyobbik már 9 éves ,ja és o is fiú.Valoszinu,hogy 3. nemigen lesz.és én a fiúkat csak kékben vagy zoldben tudom elképzelni,na és ha lányom lett volna tuti,hogy a rozsaszinun kivul mást nemadtam volna rá.Hulye egy nézet nem?
2009. máj. 5. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok. Az én gyermekeim között is nagy a korkülönbség, majdnem 9 év. Én minden egyes ruhadarabot megtartottam az elsőről, nem volt szívem elajándékozni, minden darabhoz kötődött valami emlék. Mi is egy gyermekre "limitáltuk" magunkat, aztán 8 év után vágytunk még egyre és képzeld el a véletlen folyamán most várom a 3. babánkat. Tehát sosem lehet tudni, hogy alakul.

De ha a fiút csak kékben, a lányt csak rózsaszínben tudod elképzelni, akkor vegyél olyan színűeket. Ne árnyékolja be a babázás örömét az, hogy nem olyan ruhába öltözteted, amiben Te a leggyönyörűbbnek láthatod a világon!

2009. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó ez szép volt!:-)
2009. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!