Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön töltöm terhességem...

Csütörtökön töltöm terhességem 25. hetét. Most már kezdhetek vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
Volt már 1 Missed AB-m és ez a terhességem sem indult zökkenő mentesen.Mivel első babát várom elég sok mindent kellene beszereznem,de nem akarok az utolsó pillanatig várni.De félek,hogy lehet még valami bibi,de próbálok POZITÍV lenni.
2009. ápr. 28. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz,még nem is tudod mekkora lesz.Csak azt vedd meg ami biztossan kell,5 napig úgy is korházban leszel addig belehet szerezni a ruhákat,amiből nem kell sok,mert rohamossan fog nőni,nekem is rengeteg maradt érintetlenűl.
2009. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Elsősorban babakocsira,fürdetőkádra,hordozóra gondolok.
2009. ápr. 28. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy félsz picit. De meg kell venned a picurkádnak előbb-utóbb a dolgokat, hatalmas hassal, nyáron sokkal nehezebb lesz! Egyébként sem mindegy, hogy egyszerre mennyit adsz ki a pénztárcádból. Hiába sprórolsz, stb. jobb apródonként megvenni a dolgokat.

Egy kisbaba nem attól nem születik meg, hogy előre, gondoskodva megveszel neki mindent!

Bízz abban, hogy minden rendben lesz és nyugodtan kezdj el vásárolni, ameddig bírsz! :)

Kellemes babavárást és jó vásárolgatást! :)

2009. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak.
2009. ápr. 28. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szoktam mondani, hogy egy babának nem attól lesz baja, hogy bevásárolsz neki! Persze baj történhet a terhesség elején és akár a végén is, és bizony a születése után is. Akkor nem veszel neki semmit, mert baj lehet? Mit is írtál? POZITÍV hozzáállás!!!

Amúgy ha szeretnél részt venni a vásárlásokban, akkor bizony már most érdemes neki kezdeni, mert hát had ne mondjam, hogy a 30. hét után egyre nehezebb lesz jönni-menni!

2009. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia Harmadik válaszoló :-)

Igen pozitív hozzáállás :-) Azért is akarnék már végre nekifogni a vásárlásnak,hogy ezzel is nyugtassam magam,hogy minden rendben lesz.Na meg leginkább egyedül kell megoldanom ezt az egészet, mert a párom rengeteget dolgozik és mindig későn jön haza.A nagy melegbe nagy hassal nem lesz egyszerű.Köszi a választ!!!

2009. ápr. 28. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, kezdd el.

Pláne ha nem indult simán, könnyen előfordulhat hogy pihenned kell majd. Nálunk is apuka rohangált beszerezni a dolgokat, 24. héttől fekvés.....

2009. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. A kiságyat, babakocsit, kádat hordozót ilyeneket nyugodtan vegyétek meg most! Azon kívül, hogy nem a hőségben, nagy hassal kell szaladgálnod, hatalmas lelki erőt tud adni! Viszont a ruhákkal ráérsz még, mi is beszereztünk néhány 56-os méretet, erre megérkezett a kis drágám 4500 grammal, 57 cm-rel, kapásból 62-es mérettel kezdtük, és az sem volt rá túl sokáig.
2009. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem is vedd meg a dolgokat. Én például beleőrültem volna, ha nem én vehetem meg neki a ruhácskákat. :)
2009. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Akkor ma el is kezdem a vásárlást :-)
2009. ápr. 29. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!