Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan vagy hogyan lehet...

Honnan vagy hogyan lehet megtudni minél elöbb, hogy fiu lesz a baba vagy lány? Minden ötlet érdekel. Még csak 5hetes vagyok, de nagyon kiváncsi, /van 2fiam/.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na utolsó, most megkavartál! :))

Én eddig fordítva tudtam. Ha körkörösen megy a gyűrű, akkor kislány, ha előre-hátra, akkor fiú. Akkor vajon most melyik a jó?? :)))

2010. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én is így tudtam, mint az utolsó
2010. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12 hetes 4D,kínai naptár,meg azt is mondják,hogy a lányokkal van reggeli rosszullét.
2010. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
A reggeli rosszullét szerintem nem mérvadó. Az ismerősöm kórházba is került az erős rosszullétei miatt, és fia lett. Két barátnőmnek is végig kutya baja se volt, és mindketten lányt vártak.
2010. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17:27-es vagyok. Igen, az lenne a logikus, hogy lányoknál köröz, fiúknál vonalban leng az "inga", de NEM, pont fordítva! Nekünk egyenes vonalban mozgott a gyűrű, úgyhogy az uh-n nem lepődtünk meg, amikor a nőgyógyász azt mondta kislány...
2010. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A jónás módszerre többen esküsznek,astro.com =) a fogantatásnál már lehet tudni a baba nemét =)
2010. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én a 12.hétig rosszul voltam.A 12.hetes uh.on mondták h fiú.Nem volt magánorvosom így többen láttak szülésig.mindenki fiút mondott.A mamák lányra tippeltek gömbölyű hasam miatt.az orvosoknak lett igazuk.Ja savanyút kívántam.Most 14 hetes terhes vok s eddig nem mutatta magát
2016. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!