Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan vagy hogyan lehet...

Honnan vagy hogyan lehet megtudni minél elöbb, hogy fiu lesz a baba vagy lány? Minden ötlet érdekel. Még csak 5hetes vagyok, de nagyon kiváncsi, /van 2fiam/.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Jó minőségű hüvelyi uh-val jó szemű orvos 12 hetesen már meg tudja mondani. 18 hetesen már biztosan megmondják, feltéve, ha hajlandó a baba megmutatni.
2010. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
És az hogy 12 hetesen megmondja az nem azért van, mert pont akkor érik meg uhra, hanem addig egyformán fejlődnek fiúk is lányok is.
2010. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha pont a peteérés napján voltatok csak együtt és az "talált be", akkor nagy valószínűséggel fiú, ha korábbi (tehát pl. két napja bent úszkáló) ondósejt termékenyítette meg a kiszabadult petét, mert mondjuk utána nem voltatok már együtt, akkor lány. Ez persze csak feltételezés és akkor jó, ha csak 1x szerelmeskedtetek akkoriban.


Nekem a 12 heti genetika UH mondták először, hogy valőszínűleg kisfiú, mondjuk mi úgy is készültünk, a fentiek szerint kiszámolva akcióztunk. :)


Egyébként meg - hiába közhely, de - tényleg mindegy, csak egyben legyen, egészségesen szülessen. Boldog babavárást.

2010. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Van egy ilyen teszt valahonnan meg lehet rendelni külföldről (pink or blue igy keress rá a neten) és állitólag megmondja a véredből hogy fiú lesz e.

Jó marha drága de állítólag igazat "mond" :)

Nekem is két fiam volt és mikor harmadjára terhes lettem én is baromira izgatott voltam, vajon most ki lapul a pocakban (megmondom őszintén kicsit elkeseredtem volna ha egy harmadik fiú...) persze utána már nyilván megszereti az ember a gondolatot.

Na és ekkor nézegettem én hevesen ezt a tesztet. Még a 12.hét előtt megállapítható asszem.

Végül nem vettem mert jött egy rendkívüli kiadás számunkra, aztán végül lányom lett :)))

Imááádom, annyira más mint egy fiú:)

2010. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Én a 16 hetes uhban bíznék először, főleg ha 4Ds. VAnnak tesztek, de hogy mennyire megbízhatóak és mikortól használhatók, nem tudom...

De valahol ez a terhesség szépsége is, nem? Az izgalom... Én is csak 26 hetesen tudtam meg a 4Dn.

2010. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam a 23. hétig takargatta magát:)

Viszont ne haragudj, de muszáj egy poént megeresztenem: AZt mondják, ha anyuka jól viseli a terhességet, akkor fiú, mert a nők akkor érzik jól magukat ha van bennük "valami":DD Nekem ezt mondogatta a család, és bejött:)

2010. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hihihi 14.19es ez tökjó:)

Mondjuk nekem nem jött be, a fiamnál baromi xarul voltam eleinte hányás hányinger mellfeszülés miatt majd később görcsölés, hátfájás és vizesedés (mindent bemutattam) :)

A lányomnál kutya bajom se volt:)

Bocsi az offért.

2010. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
semmi "kuruzslós varázslással" nem lehet biztosan mondani. mi párommal direkt nem akartuk tudni, mindenki tippelgetett végig: hasam formája, hányingerem volt-e, meg ilyenek. mindenki kislányt várt, fiú nevekben nem is gondolkoztunk és mégis fiú lett. pedig minden jel lányra utalt. én titkon fiút reméltem.
2010. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

16 hetes !D UH-án már szépen látszott hogy kisfiú.

Én beingáztam a hasam, és az is kisfiút mutatott, bár ugye 50%-os esélye volt:))

Olvasgattam, hogy ha savanyút, sósat kívánsz akkor fiú, ha édeset akkor lány.

A poci, ha hegyes akkor fiú.

2010. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na figyu, van egy módszer, ami eddig mindenkinek kihozta a tutit. Nekem is.

Egy cérnaszálra fűzzetek fel egy aranygyűrűt, a párod (vagy akárki) lógassa a hasad fölé. Ha hosszanti irányba mozog, akkor kislány, ha körkörösen, kisfiú.

Aztán írd ám meg, hogy mi lett az eredmény! És a többiek is, akik kipróbálják!

De dukkolok, hogy kislány legyen! :)

2010. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!