Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó ötlet császárosan baba-mama...

Jó ötlet császárosan baba-mama szobába menni szülés után? Jól bírták akik így döntöttek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, vip szoba, vagy több ágyas kórterem?

Több ágyas kórterem. 8 ágyas volt, 3-án voltunk bent, legalább volt kivel beszélgetni.

2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
császárnál jó ha van ott más is mert előfordul mint ahogy velem is illetve a szobatársaimmal hogy nem birtunk felkelni, s akkor jól jött egy kis segitség nem császáros anyukától.
2010. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ahol szülök ott van minden féle,de fizetni nem akarok érte,így gondolom a több ágyasba..és nem is szeretek egyedül lenni.A lényeg,hogy be merjem-e vállalni?
2010. nov. 4. 12:31
 4/16 A kérdező kommentje:
az előző szülésemnél,még nem engedtek császáros ilyen szobába,most már lehet. szeretnék a babámmal maradni,mert nagyon rossz volt,hogy mindig elvitték szopi után.így se úgy se tud az ember pihenni...akkor meg már legyünk együtt!
2010. nov. 4. 12:34
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Én is császáros voltam,első baba,és ugyanezen filóztam,menjek-e baba-mama szobába.végül olyat választottam,ahol nappal velünk volt a gyerek éjjelre meg elvitték.megmondom őszintén,felbecsülhetetlen votl,hogy addig a pár napig,míg bent voltunk,nem kellett éjjel felkelni a gyerekhez.legalább tudtam pihenni,mert ha már otthon vagy,nem lesz ki éjjel felkeljen hozzá rajtad kívül.plusz nem egyszerű a mozgás,ha császáros vagy..

2010. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én mindenképp olyanba mennék. Ahogy előttem is írták jól jön a segítség na meg jó beszélgetni is és nem utolsósorban mindig szemmel tarthatod a babád!


Amit az utolsó válaszoló írt én olyanról még nem hallottam. Mármint, hogy nappal egész nap veled lehet és éjszakára elviszik. Jól hangzik, bárcsak lenne ilyen errefelé is. Nálunk is meg volt a lehetőség h beadd, ha nem bírtad, de akkor veszekedtek veled h milyen anya vagy...így inkább nem adtuk be.

2010. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Császáros voltam én is. Aznap és másnap még a megfigyelőben voltam, külön a Fiamtól, csak enni hozták be.

Harmadik napon mentünk át baba-mama szobába és éjszakára és mosakodáskor beadtam a nővéreknek. Volt lelkiismeret-furdalásom, hogy biztosan nem vagyok jó anya, de ha meg nem kértem volna magam mellé, a szívem szakadt volna meg Érte.

A sebem nem is fájt annyira, amikor velem volt, jobban tartottam magam, mert olyan kis kiszolgáltatott volt a Fiam. Testileg nem volt megterhelő.

2010. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön császáros szoba, ami közvetlenül a nővérpult mellett van. Nem baba-mama szoba, csak szoptatásra hozzák ki a kicsit. Lehet kérni, hogy átkerüljön az anyuka babás szobába, de én olyan rosszul voltam, hogy maradtam. Felkelni sem tudtam volna a fiamhoz 3 napig az biztos.
2010. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én baba-mama szobában voltam. Császár után 12 órával kaptam egy egyágyas szobát és 6 napig voltunk kettesben a picivel. Igaz első éjjel olyan 23 óra körül kivittem a nővéreknek mert nagyon sírt és nem tudtam megnyugtatni, és ez kiborított.. De 4 órakor már ott álltam az ajtóban, hogy adják vissza mert hiányzik és hallottam a szobából a sírását.. Onnantól kezdve senkinek nem adtam. Jó érzés volt vele lenni, mellette aludni.

Szóval szerintem mindenképp válassz olyan szobát ahol 24 órában veled van. Ha mennél valahová, vagy csak fáradt vagy, akkor is kiviheted a csecsemőosztályra vigyáznak rá, amíg pihensz. Igaz nehéz a friss műtéttel emelgetni és felkelni, de megéri. Én így gondolom.

2010. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! :) Azt hiszem pontot teszek ennek a dolognak a végére! :) Irány a Baba-mama szoba! Slussz..passz! :)
2010. nov. 4. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!