Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami exkluziv ajándékot...

Valami exkluziv ajándékot szeretnék a szülészdokinak, nem fogadta el a pénzt szülés után. Van valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy nagyon jó minőségű tollat vettünk,amibe belegravíroztattuk,hogy:Köszönünk mindent!2011.01.04. xy (baba neve)
2011. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadott el pénzt, akkor nagyon exluzív ajándékot sem adnék, mert az tök ciki.

De valami vicceset esetleg habár az sem biztos hogy jó ötlet, de mi a sógorom diplomaosztójára egy csavarokból csinált orvost a paciensével adtunk, ö pl tök szereti az ilyeneket.

Szerintem egy szép virág vagy egy finom csoki elég lenne, mert ha pénz nem kellett neki akkor exluziv ajándék sem.

2011. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék ajándékot adni neki, hogy ezzel is kifejezzem a köszönetemet, mert nagyon rendes doki. Gondoltam valami belépő jegyre is, de azok többnyire konkrét időponthoz kötöttek, nem olyan, hogy akkor tudna elmenni, amikor tud/szeretne....
2011. márc. 31. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, az tök jó!!!
2011. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A gravírozás tényleg tuti ötlet, és sok mindennel meg lehet csinálni. Mi egy kőből készült órát vettünk, és abba gravíroztattuk, hogy "Köszönjük". Hátuljára pedig ráírtuk a kislányunk nevét, születési dátumát.

Az a doki, aki pedig nem fogad el pénzt, végképp megérdemli az ajándékot! :)

2011. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez nem rossz ötlet!

2011. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha belépőben is gondolkodtál, akkor esetleg valamilyen vásárlási vagy ajándékutalvány?

Esetleg márkás, exkluzív whisky?

2011. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi orvosunk sem fogadott el pénzt egyik szülésnél, így ilyeneket adtunk: szobor+virág, ajándékcsomag, szállodai hétvége, exkluzív dísztál (4 külön szülés után). Szerintem jó ötlet az exkluzív ajándék, azt biztos elfogadja. Abban nincs semmi... Amúgy ritka szerencsés vagy, hogy ilyen orvosod van!
2011. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Mi olyan pezsgőt vettünk a dokinak amiben 24 karátos aranylapocskák voltak. Arany ember a mi dokink így nagyon frappáns volt.( és persze iható)

Mellé egy kép a babáról...

2011. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!