Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó ötlet császárosan baba-mama...

Jó ötlet császárosan baba-mama szobába menni szülés után? Jól bírták akik így döntöttek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is lehetett válogatni:)))!2 ágyasban voltam és már aznap az őrzőben is megkaphattam a babám,mert kértem!:)
2010. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én két császáros anyukával voltam egy szobában, minden rendben volt, semmivel sem voltak "ügyetlenebbek", mint én. Ők a hasukat fájlalva mozogtak, én a gátsebemmel voltam mozgáskorlátozott. Mondjuk ebben a kórházban az első éjszaka vannak külön a babák császár esetén, utána már az anyukával vannak, csak ha indokolt, akkor kerül a csecsemősökhöz.

Boldog babavárást!

2010. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehetett válogatni, én 4 ágyasban voltm, ebből 3-an voltunk császárosok! Nekem semmi gondot nemjelentett a baba-mama szoba, simán elláttam a lányomat és a többiek is. A simán szült anyuka többet nyafogott, mint mi hárman összesen!
2010. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Győrben az első nap (du. fél 3-kor volt a császár) még nem kaptam meg a picurt, utána viszont igen (ha lkértem, csak akkor vitték el) és egyedül voltam egy szobában (nem vip szoba volt, csak így jött ki, de nem bántam). Semmi gondot nem jelentett, remélem, most is így lesz (tegnapra voltam kiírva a másodikal).
2010. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi Nektek is a hozzászólást! az utolsónak sok sikert a szüléshez! :) Most már tényleg nem tarthat vissza semmi...a Gyerekemmel fogok lenni! :)
2010. nov. 4. 18:37
 16/16 anonim ***** válasza:
én nagyon megszenvedtem, hogy velem volt a picur. Mondjuk 24 órát szenvedtem a császár előtt. Nagyon fárasztó volt. Ha programozott császár lett volna akkor talán örültem volna neki, de így sokkal tovább tartott a regenerálódás (rendszeresen nyomták a fájdalomcsökkentő injekciókat). ja és a kórházban nem volt választási lehetőség...:(
2010. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!