Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztatásra lenne szükségem 21...

Biztatásra lenne szükségem 21 hetes vagyok?!

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok eddig minden rendben volt jó minden eredményem a kicsit is szépnek látják jól fejlődik ,de néha olyan aggódás jön rám:(mint ma is sírni tudnék annyira félek hogy ne legyen semmi baj:(

ilyenkor annyira várom már hogy megszülessen ,pedig ezek csodálatos idők és nem kéne siettetnem ,hanem élvezni,de olyan nehéz ha rám jön ez az aggódás:(

Ti is voltatok így vagy csak én művelem ezt?

Ilyenkor ugye már minimális az esélye hogy baj lesz??

ne haragudjatok ha fárasztok valakit de sokára jött a babánk:(

nagyon köszönöm a biztatásokat!


2010. febr. 22. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy ne aggodj mert felesleges...ugysem lesz semmi baj.....boldog babavárást :D
2010. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tök felesleges aggódnod ha jók az eredményeid.és olyanokra meg ne is gondolj h nem él a babád.a rémtörténeteket meg nem kell elolvasni.sok kismama ír olyan nagy baromságokat h az ember csak jól beparázik tőlük.nem kell az ilyenekkel foglalkozni.ha baj lenne azt úgyis észrevennéd.tehát nyugi,és élvezd a terhességet.
2010. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

és nyugodt felhőtlen babavárást kívánok magunknak

2010. febr. 22. 12:44
 14/16 anonim ***** válasza:

10.32-es azt megkérdezhetem, hogy a 12. heti vizsgálatodon voltál integrált teszten, vagy milyen vizsgálaton estél át, hgoy nem vették észre?

És most hogy van a babátok?

2010. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A 12.heti ultrahangon látható volt az orrcsont, a tarkóredő 2 mm volt. AFP, béta - HCG szintet mértek, a pontos értékekre nem emlékszem, de ott is benne voltunk a normál tartományban. A 25. héten voltunk olyan ultrahangon, ahol megnézték a babánk szívét, mivel nekem is volt veleszületett szívhibám. Ott is okés volt minden, pedig most van egy kis lyuk a szívecskéjén, ami hála Istennek összehúzódni látszik. A 14. héten voltam kórházban kisebb vérzéssel, ott is látott pár orvos, senki nem látott semmi rendelleneset. Az ultrahangvizsgálatokon mindig egy héttel idősebbnek mérték (a downosoknak rövidebbek a végtagjaik, UH - n mérik a lábszárcsont hosszát). A babánk születése után voltunk genetikai vizsgálaton, ott azt mondták, hogy lehet ez a 14. heti vérezgetés (ami "csak" 2 napig tartott) kavart be. Mert a vérzés megemeli a mért adatok értékét. Így kerültünk be a normál tartományba, egyébként lehet, hogy a határértéken vagy alatta lettünk volna. És akkor már amnio lett volna. De én azt mondom, hogy ha csináltatunk amniot, akkor sem vetettük volna el. Csak annyival lett volna könnyebb, hogy tudjuk, mire készüljünk. Így nagyon rossz volt szembesülni a helyzettel.

Köszi a kérdésedet, a babánk jól van. 17 hós, nagyon ügyes. A mozgásban kicsit le vagyunk maradva, nem mászik, de 2 - 3 lépést már megtesz egyedül. Jó lenne, ha mászna, mert azzal sokat erősödne a járáshoz, plussz meglenne a váltómozgás (bal kar lendít, jobb láb lép és fordítva). Ülni nagyon szépen, egyenes háttal ül, felhúzza magát az ágyban, lépeget az ágy mellett. Szellemileg egyáltalán nem vagyunk lemaradva. Mondogat szavakat (apa, anya, baba, tete, havav, adjál,hamm), ismeri a mondókákat, 8 hós korától integet pápát, berreg, megmutatja milyen nagyra fog nőni, ha hívom jön felém, ad puszit, kezet fog üdvözlésképpen,ha meglátja az overallját mutatja, hogy pápá (tudja, hogy megyünk el valahova), ha krémezem a pofiját, szintén integet, bólogat hogy igen, nem, felismer 1 - 2 állatot a könyvben, meg is mutatja, ha hívom enni mondja "hamm" és még sorolhatnám.

Minden jót!

2010. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy 12,5 hós koráig szopizott, nem válogatós, nagyon jó étvágya van, 3 hetes korától átalussza az éjszakát. Sokat játszik egyedül, így fedezi fel a játékait és a világot. Szeret utazni, kocsiban sétálni, nagyon érdekli őt minden. Nyitott a világra, nagyon. :D
2010. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!