Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis biztatásra lenne...

Egy kis biztatásra lenne szükségem. Annyira szeretném már azt a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyunk házasok a férjemmel, de ezidáig sikertelenül próbálkoztunk.

A vitaminokon kívül még nem próbálkoztam semmi szedésével, és semmilyen más módszerrel sem. Szerintetek van még értelme valamilyen praktikával foglalkozni, vagy dokinál próbálkozzunk? Mit próbáljak ki, hova forduljak?

A baráti körömben sorra születnek a szebbnél szebb kisbabák. Egyik koleganőm hasonló cipőben járt mint én, de még csak másfél éves házasok. Most ő is hat hetes terhes.

Nagyon irigy vagyok rá. Mármint nem azt szeretném ha neki nem sikerült volna, hanem már én is nagyon szeretnék teherbe esni. Aztán néha arra gondolok, hogy biztosan valami rosszat követtem el, vagy nem érdemlem meg... Pedig nálunk egy szerető családba érkezne, és igyekeznénk mindent megadni... No de ezeket az érzéseket biztosan sokan ismerik köztetek...


2010. máj. 5. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Engem nem érint úgy a téme, de mint kívülálló, szerintem ennyi idő után már dokihoz menjetek, hogy mindkettőtöket kivizsgáljanak. Volt egy kolléganőm , ők is sokáig próbálkoztak, majd elmentek még 2 másik dokohoz, ahol kiderült a férjének a heregolyóján volt egy ér, és az melegen tratotta a spermákat, így nem sikerült a baba. megműtötték, azóta 2 kislány szülei. drukkolok!!!
2010. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosilag két év sikertelen próbálkozás után beszélhetünk meddőségről.Reméljük ha erről is van szó,akkor könnyen kikezelhető probléma és hamar baba lesz.
2010. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem viszont 3 éve érint a téma. Szerintem mindenképp menjetek el dokihoz, vagy akár egy meddôségi centrumba. Neked: hormonvizsgálat, inzulinrezisztencia vizsgálat, petevezeték-átjárhatósági, párodnak spermavizsgálat. Az eredményekbôl már meg tudják mondani, hogy hogyan tovább.

Az érzéseket, amirôl írtál, nagyon is ismerem. :( Kitartás, menjetek dokihoz, ne várjatok tovább, mert késôbb bánni fogod, hogy ennyit vártál vele. Lehet, hogy valami tök apró dolog van a háttérben, amit azonnal meg tudnak oldani és hamar babás lehetsz! Sok sikert!!

2010. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy tervezem, hogy hétfőn elmegyek a nődokimhoz és tanácsot kérek. Remélem sikerül...
2010. máj. 5. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj orvoshoz persze de kozben ezt kiprobalhatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

en is ugy kaptam itt valakitol ezt amit ezuton is nagyon koszonok...et neked is sok sikert kivanok!

7 hetes kismama

2010. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Csatlakozom az előttem szólókhoz igen Én is orvoshoz fordulnék!!!

Kedves utolsó válaszoló!Akkor Neked ezek szerint bejött ez a kombináció???

2010. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22.55 os vagyok

Nem mondhatom biztossan hogy ez segitett! DE!

3 ev probalkozas¸utan ezt kiprobaltam es sikerult!

Viszont en nem tudtam vegig csinalni mert kb.a mensi elmulta utan 1-2 nappal kezdetem el inni a Palatfu cseppeket,baratcserje kapszulat es egy szem folsavat mindennap.Plusz a Ferility teat amit az interneten talaltam es Amerikabol kell rendelni.Szoval vartam a kovetkezo mensit hogy a malnalevel es cickafark cseppeket is szedjem de az mar szerencsere nem jott...

Ennyi az en tortenetem es kivanom nektek is hogy minnel elobb sikerulon!!!

2010. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsanat: Palastfu cseppek
2010. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!