Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Kaáli...

Mi a véleményetek a Kaáli Intézetről (Pesti)?

Figyelt kérdés
Sikerült, vagy nem? Minden tapasztalat érdekelne. Esetleg tudnátok ott ajánlani orvost, akihez érdemes menni?
2010. febr. 22. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Drága,de nagyon szuper intézet.Én nem voltam ott,de van ott ismerősöm,de nem orvos,ő rengeteget mesélt az intézetről,mint egy nagy család.hálapénzt szigorúan nem fogadnak el,de semmit,még csokit sem.én úgy tudom elég hatékonyak,és szinte minden orvos nagyon képzett,persze hogy azok,hisz amerikai a tulaj,és viszi őket oda képezni,jol felszerelt.remélem kapsz orvost,ha nem én irok majd egyet neked,de tapasztalatokat is várok,hátha valakinek van jó tapasztalata.
2010. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olcsó, de ha nem jön a bébi és van rá lehetőségetek, keressétek fel az intézetet.

Mi februárban voltunk elsőnek és Kovács Tímea doktornő mostanra ikreket "csinált" nekünk!

Régóta próbálkoztok?

2010. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, én már elvetéltem, és azóta ami majdnem egy éve semmi... már eléggé el vagyok keseredve. Tudom valaki éveket próbálkozik, és ahhoz képest én még keveset vártam, de nem akarok feleslegesen próbálkozni, ha esetleg hormonra van szükségem ... stb.

Kedves első! Meg tudnád írni ki az az orvos?

2010. febr. 22. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és most az első 5 próbálkozás ingyenes, szóval lehet nem lesz olyan drága így, vagyis remélem, bár már minden pénzt megadnék a babáért.
2010. febr. 22. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

hát az hogy ingyenes, azért nem annyira igaz! Egy uh 8000 ha jól emlékszem, konzultáció szintén pénz. Elsőnek inszeminációt javasolják (persze, ha mindent rendben találnak, pl. átjárható vagy) és egy inszem 45e ft, ha hozzászámolod a gyógyszereket, szurikat és odajárást, lehet, hogy megfogsz lepődni.

Nem azt mondom, hogy kifizetethetlen, de nincs ingyen! Vezettem a kiadásokat, hidd el, nem lódítok. Viszont, MEGÉRI!!! :)

2010. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én már ott tartok, hogy inkább kifizetem, csak sikerüljön... Mégis durva számítás szerint mennyi volt neked?
2010. febr. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!