Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Miskolci Kaáli intézetről...

A Miskolci Kaáli intézetről lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsen aki tud.Szóval 1,5 évi próbálkozás után rászántuk magunkat egy kivizsgálásra.Ezek lennének a kérdéseim:Miskolc Kaáliba telefonon is lehet időpontot kérni?Ha még semmilyen vizsgálaton nem voltam előzőleg akkor is fogadak? Mennyibe kerül a sperma Vizsgálat?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 10. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! MI decemberben voltunk, átjárhatóságit csináltattam. Igen, telefonon is be lehet jelentkezni, nekem elég hamar adtak időpontot. Szerintem akkor is mehetsz, ha még semmilyen vizsgálat nem volt. Ha nekimentek egy teljes kivizsgálásnak, igen "pénztárcanyitogató" lesz: első konzultáció kb. 12 ezer, spermavizsgálat is 10 ezer körül van. Az átjárhatósági kb. 30-35 ezer volt, már nem tudom pontosan. Viszont kulturált körülmények között, kedvesen tesznek mindent. Nekem inszeminációt javasoltak, de elvileg nincs semmi bajom, viszont a pénzünk is elfogyott, így nem mentünk neki. Még nincs baba, de tudom őket ajánlani. Emeld fel a telefonkagylót nyugodtan, a weben megtalálod a számot.
2010. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Kaálit ajánlották, de a nődokim azt javasoltaq, hogy vannak olyan vizsgálatok amit a helyi kórházban is el tudnak végezni. Ezeket az eredményeket elfogadják, és az eredményekkel is mehetsz már oda. Egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat a listájuk szerint 18000. Így ha a nődokid ezt megcsinálja, és aztán elküld hormon-profilra, koponya-röntgenre, a párod sperma vizsgálatra, már sokat spórolhattok. Sok sikert! Amúgy mi most fejezzük be ezeket a vizsgálatokat, és mi is most indulunk vele tovább. Elsőre csak egy konzultációs időpontot kértünk.

Még gondolkozunk ezen is, mert egyik jó barátunk nema a Kaáliba ment, hanem simán a Debreceni Meddőségire a Klinikán, és azt mondta ott is rendesek voltak, mindent megcsináltak amit kellett. A negyedik inszemük után gyönyörű kisfiú szülei lettek.

Sok sikert mindannyiunknak! :-)))

2010. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!