Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A miskolci Kaáli intézetről...

A miskolci Kaáli intézetről szeretnék tapasztalatokat. Valaki aki járt ott, leírná nekem a véleményét?

Figyelt kérdés
Milyenek az orvosok, mennyire foglalkoznak az emberrel, mennyibe kerülnek a vizsgálatok stb... Nem tudom, hogy merjem-e ott kezdeni a kivizsgálásokat, vagy menjek inkább Debrecenbe. Már két éve hiába várunk a dokim pedig nem túl segítőkész, de semmit nem tudok a miskolci intézetről. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!!!!!!
2009. máj. 27. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Miskolc közelében lakom, és szerencsére még csak spermavizsgálaton jártunk a Kaáliba, de nagyon aranyosak, segítőkészek! Bátran menj oda, minden vizsgálatot megcsinálnak, csak a beültetésre nincs még meg az engedélyük, de legalább utiköltségben tudtok egy kicsit spórolni! Ki az orvosod Miskolcon? Megyeibe jársz?
2009. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs Miskolcon orvosom, az itthoni dokimra gondoltam. Azt mondta, ebben a dologban nem tud segíteni, keressek mást. De legalább ajánlott egy dokit!! Debrecenben jártam legutóbb egy magándokinál. A Semmelweis-ben voltam már két vetélés miatt, a megyeit egyáltalán nem ismerem. Tudnál nekem dokit ajánlani? Köszi a válszt!!
2009. máj. 27. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudnék! Miskolcon a Megyei Kórházban van az én orvosom! Nagyon meg vagyok vele elégedve, neki köszönhetem azt, hogy egyáltalán esélyem van arra, hogy szülhessek! Van magánrendelője is, ha Téged az érdekel, én is oda járok hozzá! Írj, és megírom privibe a nevét, és a telószámát!
2009. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretném kérdezni mennyire tapasztalt a személyzet?

Én átjárhatósági vizsgálatra (UH-s) mennék a jövő héten.


A spermavizsgálatról milyen volt a tapasztalat? Mármint mennyi idő múlva van eredmény, milyen a környezet...stb?

2009. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!