Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáli intézetröl debrecenbe,...

Kaáli intézetröl debrecenbe, tapasztalatokat kérnékszépen?

Figyelt kérdés
Most döntöttük el a férjemmel, hogy nem várunk tovább, irány debrecen. Az a problémám, hogy van érett tüszőm de nem tud meg repedni még tüsző repesztő inyekcióval sem. (Tegnap is tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban de nem tudja erre senki a választ.) Szerintetek ott tudnak ezen segíteni. Az orvosom átjárhatóságit is akar csinálni de ha a petével van a baj akkor lehet felesleges a műtét. Vagy akkor azt is ott csinálják már meg, nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek? Elérhetőséget és orvost is ajánlhatna valaki! Köszönöm előre is!
2010. márc. 27. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 10 évvel ezelőtt volt debrecenben, akkor még minden ingyenes volt, csak a gyógyszereket kellett fizetni. Dr. Csiszár Péter csinálta, sajnos nem sikerült, nem volt túl lelkiismeretes, mivel a biológus szerint már két nappal hamarabb vissza kellett volna ültetni de hétvége volt és a doki azt mondta majd hétfőn!!!Úgy tudom már nem praktizál ez a doki debrecenben. Viszont Dr. Bodnár Béláról csak jót hallottam! Sok sorstársamnak ő végezte, és ha statisztikát mondhatok akkor ott 10-ből nyolcnak sikeres volt nála!Lelkiismeretes, stb..Én letettem a többi próbálkozásról , és lombik után szinte azonnal terhes lettem. Privátba megírom neked, hogy hogyan.
2010. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Várom a privát üzeneted! Minden érdekel ezzel kapcsolatban. Az nem baj , hogy még nem volt inszemináció? Mert addig nem csinálnak beültetést sem amig azt meg nem próbáljuk ez igaz?
2010. márc. 27. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a Bodnár Bélát,hozzá jártam 6éve.Már akkor mikor indult a Kaáli intézet ott volt!nagyon rendes,szimpatikus.Nekem minden eredmény tudatában adott hormonszurit(rendszertelen vérzéseim voltak)és beállt tőle!rá 4hóra terhes is lettem:-)Nekem amugy azt mondta nem csinál inszemet,hanem rögtön lehet lombik ha akarjuk!
2010. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyáltalán inszem csinálva egyből lombik lett.De az átjárhatóságit a Kaáliba kérték,de mivel mi úgy mentünk,hogy előtte volt hsg így erre sem ment el az idő,majdhogynem egyből kezdhettük a lombikot.
2010. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, első válaszoló vagyok ismét, megkaptam a válaszod a privimre, hajrá:))

Nálunk anno fel sem merült az inszem, egyből a lombik..mivel a volt exem spermáival is gond volt nem csak velem. De azért mindenképpen agy pár hónap esélyt annak a dolognak amit írtam neked, mielőtt belekezdenétek..nagyon sok sikert:))Tudom, hogy sikerülni fog!!

2010. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"agy":DD szóval helyesen adj..bocs elírtam, látszik már késő van:)
2010. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a biztató szavakat és a jó tanácsokat!
2010. márc. 28. 16:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kiváncsi, hogy mennyibe kerülnek a vizsgálatok körülbelül? Nem tudom, hogy meg fogjuk e tudni engedni magunknak, hogy bele kezdjünk.
2010. márc. 31. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!